1:3

finał (1:3)

09.09.2019, 19:00 • Ryga, Łotwa

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:35:45)
Druga połowa bezbramkowa. Gra w niej była wyrównana, momentami ze wskazaniem na próbujących odrobić stratę Polaków, ale ich ataki okazały się bezskuteczne. Portugalia zwyciężyła 3:1 dzięki bramkom zdobytym na początku spotkania. Biało-Czerwoni nie zaprezentowali się źle, mimo to musieli uznać wyższość przeciwnika.

40:00

39:10

Ostatnie ataki reprezentacji Polski, ale podbudowani korzystnym rezultatem przeciwnicy nie pękają.

38:05

Przerwa na żądanie selekcjonera reprezentacji Portugalii.

37:55

Polska zatrzymana już wewnątrz pola bramkowego przeciwnika.

37:21

Matrasowi nie udało się zamknąć akcji Palonka. Płaskie dośrodkowanie przecięło całe pole bramkowe reprezentacji Portugalii.

36:45

Portugalia skoncentrowana na obronieniu swojej przewagi. Nabrała respektu do przeciwnika.

36:30

Reprezentanci Polski domagali się rzutu wolnego, tymczasem sędzia ostudził ich impet i przyznał wznowienie futsalistom z Półwyspu Iberyjskiego.

35:40

Tomasz Palonek sam na sam z bramkarzem. Lepszy w tym pojedynku był Figueira. Jego wejście do bramki w przerwie okazało się dużym wzmocnieniem reprezentacji Portugalii.

34:45

Polska podejmuje ryzyko.

33:20

Portugalia gubi się pod naporem wysokiego pressingu reprezentacji Polski. Przed momentem w pole bramkowe przeciwnika sunęło niebezpieczne dośrodkowanie, które nie doczekało się wykończenia.

32:05

Krzysztof Iwanek triumfował w pojedynku z Nevesem. Bramkarz reprezentacji Polski utrzymał drużynę przy życiu w tej konfrontacji. Dobry instynkt i wykonanie.

31:45

Rośnie temperatura w polu bramkowym Portugalczyków.

31:20

Ricardo Pinto w ostatnim momencie przeciął podanie w kierunku Matlęgi. To była ważna interwencja. Nikt inny nie mógł już zatrzymać reprezentanta Polski.

30:49

Przerwa na żądanie selekcjonera reprezentacji Polski.

30:30

Druga połowa za półmetkiem i nadal ta część spotkania bezbramkowa.

29:50

Płaskie uderzenie w kierunku narożnika bramki. Figueira wystawił nogę i pozostaje niepokonany w tym spotkaniu.

28:50

Prokop zatrzymał piłkę lecącą do bramki odsłoniętej przez Krzysztofa Iwanka. Była to interwencja ratunkowa. Był ostatnią instancją reprezentacji Polski.