0:11
finał (0:3, 0:3, 0:5)
16.08.2019, 15:00 • Zimní stadion města Opavy
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Steel Wings Linz – Aksam Unia Osvětim
0:11
finał (0:3, 0:3, 0:5)
Składy i statystyki: 2. Trandin (Kowalowka, Przigodzki), 3. Koblar (Kalan), 10. Tabaček (Krzemien), 23. Trandin (Krzemien, Raska), 31. Przigodzki (Protasenya), 33. Trandin (Kowalowka), 43. Kowalowka (Zatko), 45. Bezuška (Luža, Trandin), 50. Zatko (Protasenya, Przigodzki), 53. Protasenya (Trandin, Przigodzki), 56. Raska (Pretnar)
Kartki:
Spudłowany karny!:
Steel Wings Linz:
Halasz (Stroj) – Kail, Korecky, Liesch, Holzinger, Katovich, Gaffav – Freunschlag, Koudelka, Rosenberger, Sinzinger, Mayerhofer, Mitsch, Mauer, Fedor, Kleiss, Neumaier, Neubauer, Fruhwirt, Kilian, Kovanecz
Zmiany:
Trener:
Aksam Unia Osvětim:
Saunders (Plonka) – Pretnar, Wanacki, Luža, Bezuška, Zatko, Noworyta P., Noworyta M., Kot – Kalan, Koblar, Protasenya, Przigodzki, Trandin, Kowalowka, Tabaček, Krzemien, Raska, Prusak, Wanat, Dudkiewicz
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
1. tercja | ||||
01:15 | OSW | 0:1 | Trandin (Kowalowka, Przigodzki) | |
03:00 | OSW | 0:2 | Koblar (Kalan) | |
09:53 | OSW | 0:3 | Tabaček (Krzemien) | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
22:51 | OSW | 0:4 | Trandin (Krzemien, Raska) | |
30:39 | OSW | 0:5 | Przigodzki (Protasenya) | |
32:10 | OSW | 0:6 | Trandin (Kowalowka) | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
42:09 | OSW | 0:7 | Kowalowka (Zatko) | |
44:43 | OSW | 0:8 | Bezuška (Luža, Trandin) | |
49:05 | OSW | 0:9 | Zatko (Protasenya, Przigodzki) | |
52:53 | OSW | 0:10 | Protasenya (Trandin, Przigodzki) | |
55:46 | OSW | 0:11 | Raska (Pretnar) | |
Finał |
55:46
Strzelcem bramki RASKA. Asysta Pretnar.
52:53
Strzelcem bramki PROTASENYA. Asysta Trandin, Przigodzki.
49:05
Strzelcem bramki ZATKO. Asysta Protasenya, Przigodzki.
44:43
Strzelcem bramki BEZUŠKA. Asysta Luža, Trandin.
42:09
Strzelcem bramki KOWALOWKA. Asysta Zatko.
40:01
40:00
32:10
Strzelcem bramki TRANDIN. Asysta Kowalowka.
30:39
Strzelcem bramki PRZIGODZKI. Asysta Protasenya.
22:51
Strzelcem bramki TRANDIN. Asysta Krzemien, Raska.
20:01
20:00
09:53
Strzelcem bramki TABAČEK. Asysta Krzemien.
03:00
Strzelcem bramki KOBLAR. Asysta Kalan.
01:15
Strzelcem bramki TRANDIN. Asysta Kowalowka, Przigodzki.
00:01