3:0
finał (0:0)
15.08.2019, 20:30 • Ghelamco Arena, Gent • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
KAA Gent – AEK Larnaka
3:0
finał (0:0)
Gole: 64. Depoitre, 90+4. David, 90+6. David
Kartki: 23. Yaremchuk (GNT), 57. Owusu (GNT), 78. Lustig (GNT) – 41. Giannou (LAR), 68. Barrera (LAR), 70. González (LAR), 89. Hevel (LAR), 90+2. Mojsov (LAR)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
Strzały celne: 6:2. Strzały niecelne: 9:4. Rzuty rożne: 8:3. Spalone: 5:1. Foule: 12:13.
KAA Gent:
Kaminski – Lustig, Plastun, Ngadeu-Ngadjui, Asare – Dejaegere, Owusu, David, Odjidja-Ofoe – Depoitre, Yaremchuk
Zmiany: Coosemans – Castro-Montes, Derijck, Kubo, Kvilitaia, Mohammadi, Verstraete
Trener:
AEK Larnaka:
Ramirez – Truyols, Mojsov, Gonzalez, Hevel – Cases, Sastre, Tete – Barrera Reyes, Trickovski, Giannou
Zmiany: Christodoulou – Antoniades, Assoubre, Ruiz, Spoljaric, Taulemesse, Thandi
Trener:
Sędziowie: Strömbergsson – Magnusson, Hallin (vš. Švédsko)
Widownia:
1. mecz: Larnaka - Gent 1:1
HJK – Riga FC 18:00 2:2
Dinamo Tb. – Feyenoord 18:30 1:1
Spartak Mos. – Thun 18:45 2:1
AIK Solna – Sheriff 19:00 1:1
BATE – FK Sarajevo 19:00 0:0
Suduva – Maccabi T.A. 19:00 2:1
Bnei Yehuda – Neftchi 19:00 2:1
Zoria – CSKA Sofia 19:00 1:0
Yeni Malatyaspor – Partizan 19:00 1:0
Mlada – FCSB 19:00 0:1
Apollon – Austria W. 19:00 3:1
Salihorsk – Torino 19:00 1:1
Zrinjski – Malmo 19:00 1:0
The New Saints – Łudogorec 19:30 0:4
Trabzonspor – Sparta 19:30 2:1
Hapoel BS – Norrköping 19:30 3:1
Valetta – FK Astana 20:00 0:4
AEK Atény – Craiova 20:00 1:1
Vik. Pilzno – Antwerp • koniec po dogrywce 20:00 2:1
Eintracht – FC Vaduz 20:30 1:0
PSV – Haugesund 20:30 0:0
Gent – Larnaka 20:30 3:0
Alkmaar – Mariupol 20:30 4:0
Strasbourg – Lokomotiv Plovdiv 20:30 1:0
Aris S. – Molde • koniec po dogrywce 20:30 3:1
Aberdeen – Rijeka 20:45 0:2
Rangers – Midtjylland 20:45 3:1
Wolves – Piunik 20:45 4:0
Braga – Brøndby 20:45 3:1
RCD Espanyol – Luzern 21:00 3:0
90+7
90+6
90+6. David (GNT) - 3:0
90+6
Strzelcem bramki DAVID.
90+4
90+4. David (GNT) - 2:0
90+4
Strzelcem bramki DAVID.
90+2
89
88
84
81
78
73
Zmiana w drużynie AEK Larnaka: z boiska schodzi Tete, na boisku pojawia się Taulemesse.
70
68
64
64. Depoitre (GNT) - 1:0
64
Strzelcem bramki DEPOITRE.
63
63.
57
56
56.