3:1
finał (1:1)
15.08.2019, 19:00 • Neo GSP (Nicosía (Levkosía)). • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Apollon Limassol – Austria Wiedeń
3:1
finał (1:1)
Gole: 45+2. Gakpé (kar.), 55. Handl (sam.), 67. Gianniotas – 18. Maudo
Kartki: 26. Kyriakou (APN) – 30. Maudo (AUV), 62. Fitz (AUV), 80. Pichler (AUV)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
Strzały celne: 7:4. Strzały niecelne: 2:4. Rzuty rożne: 3:3. Spalone: 2:0. Foule: 10:16.
Apollon Limassol:
Mall – Pedro, Yuste "C", Szalai, Aguirre – Marković, Kyriakou (75. Nsue) – Sardinero, Pereyra (66. Pittas), Gianniotas – Gakpé (83. Zelaya).
Zmiany: Papastylianou – Bessat, Nsue, Pittas, Selimovic, Vasiliou, Zelaya.
Trener:
Austria Wiedeń:
Lučić – Klein, Maudo, Zwierschitz, Martschinko – Handl – Demaku, Grunwald "C" – Fitz (63. Jeggo) – Monschein (71. Pichler), Sax (63. Edomwonyi).
Zmiany: Pentz – Ebner, Edomwonyi, Jeggo, Pichler, Prokop, Serbest.
Trener:
Sędziowie: P. Gil – K. Sapela, M. Borkowski (všichni Polsko)
Widownia:
1. mecz: Austria W. - Apollon 1:2
HJK – Riga FC 18:00 2:2
Dinamo Tb. – Feyenoord 18:30 1:1
Spartak Mos. – Thun 18:45 2:1
AIK Solna – Sheriff 19:00 1:1
BATE – FK Sarajevo 19:00 0:0
Suduva – Maccabi T.A. 19:00 2:1
Bnei Yehuda – Neftchi 19:00 2:1
Zoria – CSKA Sofia 19:00 1:0
Yeni Malatyaspor – Partizan 19:00 1:0
Mlada – FCSB 19:00 0:1
Apollon – Austria W. 19:00 3:1
Salihorsk – Torino 19:00 1:1
Zrinjski – Malmo 19:00 1:0
The New Saints – Łudogorec 19:30 0:4
Trabzonspor – Sparta 19:30 2:1
Hapoel BS – Norrköping 19:30 3:1
Valetta – FK Astana 20:00 0:4
AEK Atény – Craiova 20:00 1:1
Vik. Pilzno – Antwerp • koniec po dogrywce 20:00 2:1
Eintracht – FC Vaduz 20:30 1:0
PSV – Haugesund 20:30 0:0
Gent – Larnaka 20:30 3:0
Alkmaar – Mariupol 20:30 4:0
Strasbourg – Lokomotiv Plovdiv 20:30 1:0
Aris S. – Molde • koniec po dogrywce 20:30 3:1
Aberdeen – Rijeka 20:45 0:2
Rangers – Midtjylland 20:45 3:1
Wolves – Piunik 20:45 4:0
Braga – Brøndby 20:45 3:1
RCD Espanyol – Luzern 21:00 3:0
80
62
30
26