1:0
finał (0:0)
15.08.2019, 19:00 • Slavutych-Arena, Záporoží • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Zoria Ługańsk – CSKA Sofia
1:0
finał (0:0)
Gole: 89. Rusyn
Kartki: 21. Chomčenovskij (ZOR), 29. Jurčenko (ZOR), 45. Budkivskij (ZOR), 68. Rusyn (ZOR), 90+2. Ševčenko (ZOR) – 15. Turicov (SOF) 90. Rusyn (ZOR) – 22. Turicov (SOF)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
Strzały celne: 5:7. Strzały niecelne: 10:3. Rzuty rożne: 2:3. Spalone: 4:0. Foule: 17:13.
Zoria Ługańsk:
Ševčenko (C) – Tymčyk, Vernydub, Abu Hanna (4. Čeberko), Michajličenko – Kočergin, Jurčenko (46. Ledněv), Ivanisenia, Chomčenovskij – Rusyn, Budkivskij (90+4. Kabajev).
Zmiany: Vasilj – Kameňuka, Ledněv, Lunov, Kabajev, Čeberko, L. Arveladze.
Trenér: Viktor Skripnik.
Trener:
CSKA Sofia:
Černiauskas – Albentosa, Nuno Tomás, Zanev (C) – Turicov, Rodrigues, Malinov (82. Fabbrini), Bikel, Geferson (87. Watt) – Da Silva (56. Mitkov), Sowe.
Zmiany: Busatto – Carey, Watt, Fabbrini, Mitkov, Antov, Galabov.
Trenér: Ljubo Petrović.
Trener:
Sędziowie: Delerue – Haquette, Jeanne (všichni Francie)
Widownia:
1. mecz: CSKA Sofia - Zoria 1:1
HJK – Riga FC 18:00 2:2
Dinamo Tb. – Feyenoord 18:30 1:1
Spartak Mos. – Thun 18:45 2:1
AIK Solna – Sheriff 19:00 1:1
BATE – FK Sarajevo 19:00 0:0
Suduva – Maccabi T.A. 19:00 2:1
Bnei Yehuda – Neftchi 19:00 2:1
Zoria – CSKA Sofia 19:00 1:0
Yeni Malatyaspor – Partizan 19:00 1:0
Mlada – FCSB 19:00 0:1
Apollon – Austria W. 19:00 3:1
Salihorsk – Torino 19:00 1:1
Zrinjski – Malmo 19:00 1:0
The New Saints – Łudogorec 19:30 0:4
Trabzonspor – Sparta 19:30 2:1
Hapoel BS – Norrköping 19:30 3:1
Valetta – FK Astana 20:00 0:4
AEK Atény – Craiova 20:00 1:1
Vik. Pilzno – Antwerp • koniec po dogrywce 20:00 2:1
Eintracht – FC Vaduz 20:30 1:0
PSV – Haugesund 20:30 0:0
Gent – Larnaka 20:30 3:0
Alkmaar – Mariupol 20:30 4:0
Strasbourg – Lokomotiv Plovdiv 20:30 1:0
Aris S. – Molde • koniec po dogrywce 20:30 3:1
Aberdeen – Rijeka 20:45 0:2
Rangers – Midtjylland 20:45 3:1
Wolves – Piunik 20:45 4:0
Braga – Brøndby 20:45 3:1
RCD Espanyol – Luzern 21:00 3:0
90+4
90+4
90+2
90
89
89. Nazarij Rusyn (ZOR) - 1:0
89
Strzelcem bramki NAZARIJ RUSYN.
87
82
68
56
46
46
45+2
45
42
42. Michajličenko (ZOR)
29
22
22. Ivan Turicov (SOF)
22
21