2:1
finał (2:0)
15.08.2019, 19:00 • Stadium of Marijampole, Marijampole • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
FK Suduva Marijampole – Maccabi Tel Awiw
2:1
finał (2:0)
Gole: 12. Tadič (Golubickas), 44. Švrljuga – 85. Blackman
Kartki: 73. Čadjenovič (SDV) – 41. Shechter (MTA), 62. Cohen (MTA) 90+4. Cohen (MTA)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 41 % : 59 %.
Strzały celne: 2:4. Strzały niecelne: 0:10. Rzuty rożne: 1:8. Spalone: 2:4. Foule: 13:16.
FK Suduva Marijampole:
Kardum – Verbickas (67. Hladík), Živanovič, A. Jankauskas (C), Kerla, Švrljuga – Golubickas, Čadjenovič, Matulevičius (79. Oliveira Vieira) – Tadič (74. E. Jankauskas), Topčagič
Zmiany: Plukas – Leimonas, E. Jankauskas, Oliveira Vieira, Blauensteiner, Hladík, Vėževičius
Trener:
Maccabi Tel Awiw:
Gianniotis – André Geraldes, Piven, Jair Amador, Enric Saborit (77. D. Peretz) – Micha (C), Glazer, Rikan (58. Hozez) – Cohen, Shechter (47. Blackman), Ofoedu
Zmiany: Tenenbaum – Blackman, Atar, Tibi, D. Peretz, Hozez, Barsky
Trener:
Sędziowie: T. Hansen – Ø. Ytterland, I. Bashevkin (vš. NOR)
Widownia: 6200
1. mecz: Maccabi T.A. - Suduva 1:2
HJK – Riga FC 18:00 2:2
Dinamo Tb. – Feyenoord 18:30 1:1
Spartak Mos. – Thun 18:45 2:1
AIK Solna – Sheriff 19:00 1:1
BATE – FK Sarajevo 19:00 0:0
Suduva – Maccabi T.A. 19:00 2:1
Bnei Yehuda – Neftchi 19:00 2:1
Zoria – CSKA Sofia 19:00 1:0
Yeni Malatyaspor – Partizan 19:00 1:0
Mlada – FCSB 19:00 0:1
Apollon – Austria W. 19:00 3:1
Salihorsk – Torino 19:00 1:1
Zrinjski – Malmo 19:00 1:0
The New Saints – Łudogorec 19:30 0:4
Trabzonspor – Sparta 19:30 2:1
Hapoel BS – Norrköping 19:30 3:1
Valetta – FK Astana 20:00 0:4
AEK Atény – Craiova 20:00 1:1
Vik. Pilzno – Antwerp • koniec po dogrywce 20:00 2:1
Eintracht – FC Vaduz 20:30 1:0
PSV – Haugesund 20:30 0:0
Gent – Larnaka 20:30 3:0
Alkmaar – Mariupol 20:30 4:0
Strasbourg – Lokomotiv Plovdiv 20:30 1:0
Aris S. – Molde • koniec po dogrywce 20:30 3:1
Aberdeen – Rijeka 20:45 0:2
Rangers – Midtjylland 20:45 3:1
Wolves – Piunik 20:45 4:0
Braga – Brøndby 20:45 3:1
RCD Espanyol – Luzern 21:00 3:0
79
77
74
67
58
47