0:0
finał (0:0)
08.08.2019, 20:30 • Stadionul Marin Anastasovici, Giurgiu • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
FCSB – FK Mlada Boleslav
0:0
finał (0:0)
Gole:
Kartki: 16. Popescu (STB), 54. Oaidă (STB), 90+1. Coman (STB), 90+4. Moutinho (STB) – 28. Matějovský (MBL), 47. Komličenko (MBL), 56. Mešanović (MBL)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
Strzały celne: 8:2. Strzały niecelne: 8:7. Rzuty rożne: 9:3. Spalone: 4:1. Foule: 10:17.
FCSB:
Vlad – Creţu, Planić, Filip (32. Pantiru), Soiledis – Popescu (46. Moutinho), Cristea, Vînă – Oaidă, Coman, Tănase (C) (80. Gikiewicz)
Zmiany: Bălgrădean – Pantiru, Moutinho, Salomão, Perianu, Gikiewicz, Belu
Trener:
FK Mlada Boleslav:
Šeda – Křapka, Takács, Pudil, Túlio – Bucha, Matějovský (C) (74. Budínský), Hubínek, Ladra (65. Fulnek) – Komličenko, Mešanović (87. Auer)
Zmiany: Stejskal – Wágner, Fulnek, Auer, Budínský, Pech, Jakub Klíma
Trener:
Sędziowie: Adrien Jaccottet – Vital Jobin, Jonas Erni (všichni Švýcarsko)
Widownia:
Drugi mecz: Mlada - FCSB 0:1
FK Astana – Valetta 16:00 5:1
Larnaka – Gent 17:30 1:1
Sparta – Trabzonspor 18:00 2:2
Piunik – Wolves 18:00 0:4
Craiova – AEK Atény 18:15 0:2
Brøndby – Braga 18:30 2:4
Ventspils – Vitoria 18:45 0:3
Sheriff – AIK Solna 19:00 1:2
Neftchi – Bnei Yehuda 19:00 2:2
Malmo – Zrinjski 19:00 3:0
Haugesund – PSV 19:00 0:1
Mariupol – Alkmaar 19:00 0:0
Thun – Spartak Mos. 19:00 2:3
Molde – Aris S. 19:00 3:0
Łudogorec – The New Saints 19:30 5:0
Maccabi T.A. – Suduva 19:30 1:2
CSKA Sofia – Zoria 19:30 1:1
Lokomotiv Plovdiv – Strasbourg 19:30 0:1
Feyenoord – Dinamo Tb. 19:30 4:0
Antwerp – Vik. Pilzno 19:30 1:0
FK Sarajevo – BATE 19:45 1:2
Dudelange – Kalju 20:00 3:1
Rijeka – Aberdeen 20:00 2:0
Midtjylland – Rangers 20:00 2:4
Norrköping – Hapoel BS 20:00 1:1
FC Vaduz – Eintracht 20:30 0:5
FCSB – Mlada 20:30 0:0
Austria W. – Apollon 20:30 1:2
Luzern – RCD Espanyol 21:00 0:3
Partizan – Yeni Malatyaspor 21:00 3:1
Legia – Atromitos 21:00 0:0
Torino – Salihorsk 21:00 5:0