6:0
finał (2:0)
18.07.2019, 20:45 • Ibrox Stadium, Glasgow • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Rangers F.C. – St Joseph's FC
6:0
finał (2:0)
Gole: 3. Ayodele-Aribo, 45+1. Morelos, 57. Morelos (kar.), 66. Morelos, 77. Defoe, 86. Defoe
Kartki: 90+3. Goldson (RFC) – 30. Mauri Torres (STJ), 90+3. Boro (STJ)
Spudłowany karny!:
Strzały celne: 8:1. Strzały niecelne: 7:0. Rzuty rożne: 7:2. Spalone: 7:1. Foule: 11:13.
Rangers F.C.:
Foderingham – Polster, Edmundson, Goldson (C), Halliday – Ayodele-Aribo, Docherty (67. McPake), Kamara – Hastie (58. Artfield), Morelos (67. Defoe), Stewart.
Zmiany: Firth – Defoe, Katić, Barjonas, Arfield, McPake, Mayo.
Trener:
St Joseph's FC:
Robba – Serra, Villar, Guererro, Mauri Torres – Martínez (72. Reyes), Hernandez, Boro (C) – Juanfri, Ferrer (79. Garro), Cornejo (69. Green).
Zmiany: Vera, Warwick – Lobato, Casciaro, Green, Reyes, Garro.
Trener:
Sędziowie: Jäger – Gutschi, Kuhr (AUT)
Widownia:
1. mecz: St Joseph's - Rangers 0:4
Toboł – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki 16:30 2:1
Makedonija – Alaszkert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia – Stjarnan • koniec po dogrywce 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpia Lub. 18:00 0:2
Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Miń. – Liepaja 18:30 1:2
Lewski – Rużomberok 18:30 2:0
Apollon – Żalgiris K. 19:00 4:0
Cracovia – Dunajska • koniec po dogrywce 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftchi – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
FC Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Żalgiris – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski – Akademija Pandev 19:00 3:0
Hapoel BS – Laci 19:30 1:0
Progres – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo T. 19:30 0:1
B36 – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk – Gzira 20:00 1:3
Hibernians – Szachtior S. 20:00 0:1
Kukësi – Debreczyn 20:00 1:1
Vidi FC – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haj. 20:00 2:3
Norrköping – St. Patrick's 20:00 2:1
Shkupi – Piunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmo 20:45 0:4
Buducnost – Narva 20:45 4:1
Domzale – Balzan Youths 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Nis – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Spartak T. – FK Radnik • koniec po rzutach karnych (3:2) 20:45 2:0
KR Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – College Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
79
72
69
67
67
58