2:3
finał (1:2)
18.07.2019, 20:00 • Fazanerija, Murska Sobota • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
NŠ Mura – Maccabi Hajfa
2:3
finał (1:2)
Gole: 6. Bobičanec, 81. Šporn – 31. Awad, 35. Aškenázi, 76. Aškenázi
Kartki: 72. Maroša (MUR) – 86. Šua (MHA)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
Strzały celne: 4:6. Strzały niecelne: 4:7. Rzuty rożne: 6:6. Spalone: 0:2. Foule: 5:10.
NŠ Mura:
Obradović – Pučko, Bošković, Maruško, Šturm – Kozar (46. Karamarko), Šporn (82. Laci) – Šušnjara, Bobičanec, Horvat (45.+2 Bubnjar) – Maroša
Zmiany: Šafarić – Cipot, Kous, Marič
Trener:
Maccabi Hajfa:
Haimov – Ofri, Habaši, Geršon – Mabouka, Aškenázi (77. Wildschut), Lavi, Haziza (45.+2 Abu Fani), Utin – Šua, Awad (68. Rukavycja)
Zmiany: Glazer – dos Santos, Meir, Plakuščenko
Trener:
Sędziowie: Musiał – Siejka, Ślusarski (POL)
Widownia: 3782
1. mecz: Maccabi H. - Mura 2:0
Toboł – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki 16:30 2:1
Makedonija – Alaszkert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia – Stjarnan • koniec po dogrywce 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpia Lub. 18:00 0:2
Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Miń. – Liepaja 18:30 1:2
Lewski – Rużomberok 18:30 2:0
Apollon – Żalgiris K. 19:00 4:0
Cracovia – Dunajska • koniec po dogrywce 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftchi – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
FC Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Żalgiris – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski – Akademija Pandev 19:00 3:0
Hapoel BS – Laci 19:30 1:0
Progres – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo T. 19:30 0:1
B36 – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk – Gzira 20:00 1:3
Hibernians – Szachtior S. 20:00 0:1
Kukësi – Debreczyn 20:00 1:1
Vidi FC – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haj. 20:00 2:3
Norrköping – St. Patrick's 20:00 2:1
Shkupi – Piunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmo 20:45 0:4
Buducnost – Narva 20:45 4:1
Domzale – Balzan Youths 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Nis – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Spartak T. – FK Radnik • koniec po rzutach karnych (3:2) 20:45 2:0
KR Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – College Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
90+3
86
82
81
81. Šporn (MUR) - 2:3
81
77
76
76. Aškenázi (MHA) - 1:3
76
Strzelcem bramki AŠKENÁZI.
72
68
54
54. Lavi (MHA)
46
46
45+4
45+2
Zmiana w drużynie Maccabi Hajfa: z boiska schodzi Haziza, na boisku pojawia się Abu Fani.
35
35. Aškenázi (MHA) - 1:2
35
Strzelcem bramki AŠKENÁZI.
31
31. Awad (MHA) - 1:1
31
Strzelcem bramki AWAD.
6
6. Bobičanec (MUR) - 1:0