0:1
finał (0:0)
18.07.2019, 20:00 • Centenary Stadium (Ta' Qali) • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Hibernians FC – Szachcior Soligorsk
0:1
finał (0:0)
Gole: 65. Tatarkov
Kartki: 15. Mbong (HBF), 37. Apap (HBF) – 58. Bakaj (SLG), 90. Tatarkov (SLG) 73. Apap (HBF) 33. Seljava (SLG)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 6:3. Rzuty rożne: 7:3. Spalone: 0:5. Foule: 10:11.
Hibernians FC:
Jovičič – Apap, Agius, Marcio (67. Wemmer), Desira – Kristensen, Vella – Groothusen, Mbong (80. Zammit), Grech (80. Farrugia) – Nanni.
Zmiany: Cremona – Abela, Ellul, Farrugia, Wemmer, Xuereb, Zammit
Trener:
Szachcior Soligorsk:
Klimovič – Matvejčik, Rybak, Sačivko, Antic – Kovalev, Seljava, Ebong (64. Tatarkov) – Bakaj (82. Januš), Gromyko (78. Burko).
Zmiany: Česnovskij – Burko, Kvaščinskij, Tatarkov, Visnakovs, Jankovski, Januš
Trener:
Sędziowie: F. Atazhanov
Widownia:
1. mecz: Szachtior S. - Hibernians 1:0
Toboł – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki 16:30 2:1
Makedonija – Alaszkert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia – Stjarnan • koniec po dogrywce 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpia Lub. 18:00 0:2
Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Miń. – Liepaja 18:30 1:2
Lewski – Rużomberok 18:30 2:0
Apollon – Żalgiris K. 19:00 4:0
Cracovia – Dunajska • koniec po dogrywce 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftchi – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
FC Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Żalgiris – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski – Akademija Pandev 19:00 3:0
Hapoel BS – Laci 19:30 1:0
Progres – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo T. 19:30 0:1
B36 – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk – Gzira 20:00 1:3
Hibernians – Szachtior S. 20:00 0:1
Kukësi – Debreczyn 20:00 1:1
Vidi FC – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haj. 20:00 2:3
Norrköping – St. Patrick's 20:00 2:1
Shkupi – Piunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmo 20:45 0:4
Buducnost – Narva 20:45 4:1
Domzale – Balzan Youths 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Nis – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Spartak T. – FK Radnik • koniec po rzutach karnych (3:2) 20:45 2:0
KR Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – College Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
90+4
90
82
80
Zmiana w drużynie Hibernians FC: z boiska schodzi Mbong, na boisku pojawia się Zammit.
78
73
67
65
65. Mykyta Tatarkov (SLG) - 0:1
65
Strzelcem bramki MYKYTA TATARKOV.
64
58
46
45+1
37
33
15
1