2:3
finał (1:2)
18.07.2019, 20:00 • Gundadalur Stadium • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
B36 Tórshavn – Crusaders F.C.
2:3
finał (1:2)
Gole: 37. H. Samuelsen, 51. Cieślewicz – 3. Forsythe, 28. Heatley, 68. Heatley
Kartki: 5. Hegarty (CRU), 45+1. O'Neill (CRU), 78. Beverland (CRU), 90+3. Heatley (CRU)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
Strzały celne: 3:7. Strzały niecelne: 5:3. Rzuty rożne: 4:4. Spalone: 2:2. Foule: 13:17.
B36 Tórshavn:
Jörgensen – Naes (83. G. Samuelsen), Eriksen, Petersen, E. Jacobsen (62. Przybylski) – M. Jacobsen, Nielsen – Frederiksberg, Radosavlevic, H. Samuelsen (71. Agnarsson) – Cieślewicz (C)
Zmiany: Hansen – Agnarsson, Mellemgaard, B. Jacobsen, G. Samuelsen, Thomsen, Przybylski
Trener:
Crusaders F.C.:
O'Neill (C) – Burns, Hegarty, Beverland, Ruddy – Forsythe (86. Thompson), Caddell (65. Ror. Hale), Lowry – Clarke, Owens (83. Cushley), Heatley
Zmiany: Doherty – Ward, Ron. Hale, Ror. Hale, Cushley, O'Rourke, Thompson
Trener:
Sędziowie: Milovan Milacić – Milovan Djukić, Vladan Todorović
Widownia:
1. mecz: Crusaders - B36 2:0
Toboł – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki 16:30 2:1
Makedonija – Alaszkert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia – Stjarnan • koniec po dogrywce 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpia Lub. 18:00 0:2
Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Miń. – Liepaja 18:30 1:2
Lewski – Rużomberok 18:30 2:0
Apollon – Żalgiris K. 19:00 4:0
Cracovia – Dunajska • koniec po dogrywce 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftchi – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
FC Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Żalgiris – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski – Akademija Pandev 19:00 3:0
Hapoel BS – Laci 19:30 1:0
Progres – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo T. 19:30 0:1
B36 – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk – Gzira 20:00 1:3
Hibernians – Szachtior S. 20:00 0:1
Kukësi – Debreczyn 20:00 1:1
Vidi FC – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haj. 20:00 2:3
Norrköping – St. Patrick's 20:00 2:1
Shkupi – Piunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmo 20:45 0:4
Buducnost – Narva 20:45 4:1
Domzale – Balzan Youths 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Nis – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Spartak T. – FK Radnik • koniec po rzutach karnych (3:2) 20:45 2:0
KR Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – College Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
90+4
90+3
88
88.
86
83
83
78
71
68
68. Heatley (CRU) - 2:3
68
Strzelcem bramki HEATLEY.
65
62
51
51. Cieślewicz (B36) - 2:2
51
Strzelcem bramki CIEŚLEWICZ.
46
45+2
45+1
37
37. H. Samuelsen (B36) - 1:2
37
Strzelcem bramki H. SAMUELSEN.
28
28. Heatley (CRU) - 0:2