0:2
finał (0:0)
18.07.2019, 19:00 • Michail Meški Stadion, Tbilisi • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Torpedo Kutaisi – Ordabasy Szymkent
0:2
finał (0:0)
Gole: 81. Mehanovič, 90+4. Badibanga
Kartki: 22. Cincadze (KUT), 62. Cicišvili (KUT), 86. Čogadze (KUT)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 63 % : 37 %.
Strzały celne: 3:7. Strzały niecelne: 4:6. Rzuty rożne: 1:3. Spalone: 0:5. Foule: 8:11.
Torpedo Kutaisi:
Kvaškvadze (C) – Čičinadze, Churcilava, Nadaraia, Nebieridze – Tabatadze (80. Ionanidze), Cincadze, Poniava – Dolidze (59. Cicišvili), Kapanadze (61. Čogadze), Kobachidze.
Zmiany: Kvilitaja – Mosiašvili, Ionanidze, Čogadze, Cicišvili, Šarvašidze, Cecchladze.
Trener:
Ordabasy Szymkent:
Nepogodov – Dosmagambetov, Malij, Fontanello (C), Jerlanov, Bystrov – Mahlangu, Diakhate, Kovalčuk (72. Mehanovič) – Joao Paulo (86. Šamši), Šetkin (61. Badibanga).
Zmiany: Šaizada – Dautov, Mehanovič, Šamši, Tolebek, Žangylyšbay, Badibanga.
Trener:
Sędziowie: Diamantapoulos – Petropoulos, Aptosoglou
Widownia:
1. mecz: Ordabasy - Kutaisi 1:0
Toboł – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki 16:30 2:1
Makedonija – Alaszkert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia – Stjarnan • koniec po dogrywce 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpia Lub. 18:00 0:2
Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Miń. – Liepaja 18:30 1:2
Lewski – Rużomberok 18:30 2:0
Apollon – Żalgiris K. 19:00 4:0
Cracovia – Dunajska • koniec po dogrywce 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftchi – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
FC Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Żalgiris – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski – Akademija Pandev 19:00 3:0
Hapoel BS – Laci 19:30 1:0
Progres – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo T. 19:30 0:1
B36 – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk – Gzira 20:00 1:3
Hibernians – Szachtior S. 20:00 0:1
Kukësi – Debreczyn 20:00 1:1
Vidi FC – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haj. 20:00 2:3
Norrköping – St. Patrick's 20:00 2:1
Shkupi – Piunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmo 20:45 0:4
Buducnost – Narva 20:45 4:1
Domzale – Balzan Youths 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Nis – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Spartak T. – FK Radnik • koniec po rzutach karnych (3:2) 20:45 2:0
KR Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – College Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
86
62
22