3:2
koniec po dogrywce (1:1)
18.07.2019, 18:00 • Le Coq Arena (Tallinn) • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Levadia Tallinn – Stjarnan F.C.
3:2
koniec po dogrywce (1:1)
Gole: 17. Osipov, 89. Osipov., 105. Kruglov (kar.) – 25. Ragnarsson, 120+3. Gudjonsson
Kartki: 26. Morelli (LVD), 68. Andrejev (LVD), 75. Osipov (LVD), 100. Moreno (LVD), 108. Lepmec (LVD) – 43. Rauschenberg (SJA), 52. Hafsteinsson (SJA), 115. Hedinsson (SJA)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
Strzały celne: 9:4. Strzały niecelne: 9:5. Rzuty rożne: 7:6. Spalone: 3:2. Foule: 24:28.
Levadia Tallinn:
Lepmec – Kruglov (C), Osipov, Podholjuzin, Dudarev – Kaljumae, Peetson – Nestěrov, Morelli, Gando Biala – Andrejev
Zmiany: Kotěnko – Jurgenson, Kumlov, Krutogolov, Lipp, Marin, Moreno
Trener:
Stjarnan F.C.:
Bjornsson – Jósefsson, Rauschenberg (C), Gudjónsson, J. Laxdal – Aegisson, D. Laxdal, Hauksson – Halldorsson, Ragnarsson, Hafsteinsson
Zmiany: SIgurjonsson – Baldvinsson, Fodilsson, Hedinsson, Johannesson, Runarsson, B. Sigurdsson
Trener:
Sędziowie: Kasumi (Kosovo)
Widownia:
Toboł – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki 16:30 2:1
Makedonija – Alaszkert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia – Stjarnan • koniec po dogrywce 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpia Lub. 18:00 0:2
Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Miń. – Liepaja 18:30 1:2
Lewski – Rużomberok 18:30 2:0
Apollon – Żalgiris K. 19:00 4:0
Cracovia – Dunajska • koniec po dogrywce 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftchi – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
FC Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Żalgiris – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski – Akademija Pandev 19:00 3:0
Hapoel BS – Laci 19:30 1:0
Progres – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo T. 19:30 0:1
B36 – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk – Gzira 20:00 1:3
Hibernians – Szachtior S. 20:00 0:1
Kukësi – Debreczyn 20:00 1:1
Vidi FC – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haj. 20:00 2:3
Norrköping – St. Patrick's 20:00 2:1
Shkupi – Piunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmo 20:45 0:4
Buducnost – Narva 20:45 4:1
Domzale – Balzan Youths 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Nis – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Spartak T. – FK Radnik • koniec po rzutach karnych (3:2) 20:45 2:0
KR Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – College Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
120+3
120+3
120+3. Gudjonsson (SJA) - 3:2
120+3
Strzelcem bramki GUDJONSSON.
115
115
108
106
105+3
105
105. Kruglov (LVD) - 3:1
105
Bramkę z rzutu karnego zdobywa KRUGLOV..
105
105.
100
93
91
90+6
89
89. J. Osipov. (LVD) - 2:1
89
Strzelcem bramki J. OSIPOV..
87
87.
83
83.
80
80
76
75
71
68
60
52
49
46
45+1
44
44.
43
41
41.
26
25
25. Thorsteinn Ragnarsson (SJA) - 1:1
25
Strzelcem bramki THORSTEINN RAGNARSSON.
17
17. J. Osipov (LVD) - 1:0
17
Strzelcem bramki J. OSIPOV.
14
14.
1