1:1
finał (1:0)
18.07.2019, 14:00 • Astana Arena, Nur-Sultan • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Toboł Kostanaj – AS La Jeunesse d'Esch
1:1
finał (1:0)
Gole: 22. Meddour (sam.) – 59. Arslan (kar.)
Kartki: 29. Nurgalijev (KST), 66. Turysbek (KST) – 71. Arslan (ESC), 85. Moreira (ESC), 90. Fiorani (ESC)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 68 % : 32 %.
Strzały celne: 6:3. Strzały niecelne: 10:3. Rzuty rożne: 11:1. Spalone: 0:2. Foule: 13:20.
Toboł Kostanaj:
Balajev – Mirošničenko (62. Valiullin), Kassai, Kankava, Dmitrenko, Bocharov – Turysbek (67. Fedin), Kvekveskiri, Žulpa, Nurgalijev (C) (81. Gordějčuk) – Sebai.
Zmiany: Narzikulov- Žarinbetov, Valiullin, Semčenkov, Abilgazy, Gordějčuk, Fedin.
Trener:
AS La Jeunesse d'Esch:
Sommer – Lapierre, Steinbach, Meddour, Fiorani – Duriatti, Menessou, Todorovic (C) – David De Sousa (79. Moreira), Klica, Arslan (71. Makota).
Zmiany: Fox – Moreira, Deidda, Makota, De Sousa Xavier, Rosa, Oliveira.
Trener:
Sędziowie: Skoulas – Nikolakakis, Papadakis
Widownia:
1. mecz: Jeunesse Esch - Toboł 0:0
Toboł – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki 16:30 2:1
Makedonija – Alaszkert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia – Stjarnan • koniec po dogrywce 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpia Lub. 18:00 0:2
Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Miń. – Liepaja 18:30 1:2
Lewski – Rużomberok 18:30 2:0
Apollon – Żalgiris K. 19:00 4:0
Cracovia – Dunajska • koniec po dogrywce 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftchi – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
FC Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Żalgiris – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski – Akademija Pandev 19:00 3:0
Hapoel BS – Laci 19:30 1:0
Progres – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo T. 19:30 0:1
B36 – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk – Gzira 20:00 1:3
Hibernians – Szachtior S. 20:00 0:1
Kukësi – Debreczyn 20:00 1:1
Vidi FC – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haj. 20:00 2:3
Norrköping – St. Patrick's 20:00 2:1
Shkupi – Piunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmo 20:45 0:4
Buducnost – Narva 20:45 4:1
Domzale – Balzan Youths 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Nis – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Spartak T. – FK Radnik • koniec po rzutach karnych (3:2) 20:45 2:0
KR Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – College Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
90
85
71
66
29