0:1
finał (0:0)
18.07.2019, 19:00 • Banants Stadium (Jerevan) • Grupa B
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Irlandia – Francja
0:1
finał (0:0)
Gole: 83. Isidor
Kartki: 90+5. Bajič (FRA)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 41 % : 59 %.
Strzały celne: 1:5. Strzały niecelne: 2:6. Rzuty rożne: 3:9. Spalone: 2:0. Foule: 11:7.
Irlandia:
Maher – Lyons, McEntee, McGuinness, Ledwidge – Hodge, Kavanagh (64. Coffey), O'Connor (C) – Reghba, Afolabi, Everitt (76. Wright).
Zmiany: McMahon – Morahan, Wright, Omobamidele, James, Coffey, Grant, Ebosele, Brennan.
Trener:
Francja:
Bajič – Kalulu, Solet (84. Marcelin), Badiashile, Ndicka Matam – Ndilu (78. Isidor), Caqueret (C) (67. Begraoui), Picouleau – Ponceau (67. Gomes), Abi (78. Ngoumou) – Flips.
Zmiany: Dietsch – Bard, Biancone, Gomes, Ngoumou, Marcelin, Philiponeau, Isidor, Begraoui.
Trener:
Sędziowie: Tohver (Estonsko) – Portelli (Malta), Georgiou (Maďarsko)
Widownia:
Toboł – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki 16:30 2:1
Makedonija – Alaszkert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia – Stjarnan • koniec po dogrywce 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpia Lub. 18:00 0:2
Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Miń. – Liepaja 18:30 1:2
Lewski – Rużomberok 18:30 2:0
Apollon – Żalgiris K. 19:00 4:0
Cracovia – Dunajska • koniec po dogrywce 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftchi – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
FC Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Żalgiris – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski – Akademija Pandev 19:00 3:0
Hapoel BS – Laci 19:30 1:0
Progres – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo T. 19:30 0:1
B36 – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk – Gzira 20:00 1:3
Hibernians – Szachtior S. 20:00 0:1
Kukësi – Debreczyn 20:00 1:1
Vidi FC – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haj. 20:00 2:3
Norrköping – St. Patrick's 20:00 2:1
Shkupi – Piunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmo 20:45 0:4
Buducnost – Narva 20:45 4:1
Domzale – Balzan Youths 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Nis – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Spartak T. – FK Radnik • koniec po rzutach karnych (3:2) 20:45 2:0
KR Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – College Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
90+5
90+5
84
83
83. Wilson Isidor (FRA) - 0:1
83
Strzelcem bramki WILSON ISIDOR.
78
Zmiana w drużynie Francja: z boiska schodzi Bridge Ndilu, na boisku pojawia się Wilson Isidor.
76
75
75. Lee O'Connor (IRL)
67
Zmiana w drużynie Francja: z boiska schodzi Julien Ponceau, na boisku pojawia się Claudio Gomes.
65
65. Jonathan Afolabi (IRL)
64
46
45+2
45+2
45+2. Charles Nathan Abi (FRA)
1