Lech Poznań – AEK Larnaka

1:3

finał (0:2)

27.06.2019, 18:00 • Wronki • Jarek

Koniec spotkania we Wronkach. Grają od początku w mocno rezerwowym składzie Lech przegrywa z AEK Larnaka 1:3. Trzeba jednak przyznać, że gdy na boisko weszło kilku podstawowych zawodników, gra wyglądała nieco lepiej. Dziękuję za uwagę! (19:49:47)

90+2

90+1

Gol dla Lecha!
Dośrodkowanie Jevticia z rzutu wolnego i piłkę do własnej bramki skierował FLORIAN TAULEMESSE!

89

Uderzenie Tiby skutecznie zablokowane przez jednego z rywali. Chwilę później dogodnej sytuacji nie wykorzystał Amaral.

87

Na pozycji spalonej złapany jeden z Lechitów i od rzutu wolnego rozpoczną rywale.

86

Gol dla Larnaki!
AEK podwyższa prowadzenie! Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego i FLORIAN TAULEMESSE kieruje piłkę do bramki!

85

Cypryjczycy od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

83

Próbują walczyć Lechici o honorowego gola, ale nie wiadomo, czy starczy na to czasu.

80

Głęboko na własnej połowie wymieniają podania poznaniacy.

77

Cywka z ostrego kąta, ale wyłapuje piłkę golkiper drużyny z Larnaki.

76

Z dużym opóźnieniem arbiter odgwizdał przewinienie na Klupsiu.

75

Do końca regulaminowego czasu gry pozostał kwadrans. Podopieczni Dariusza Żurawia wymieniają się podaniami na własnej połowie boiska.

73

Niebezpiecznie było pod bramką Lecha, na szczęście dobrze z bramki wyszedł Szymański!

72

Uspokoiła się nieco sytuacja na boisku. Poznaniacy od autu na wysokości linii środkowej boiska.

70

Rykoszet po dobrym uderzeniu Jevticia z rzutu wolnego. Jeszcze korner dla Kolejorza.

69

Jeszcze jeden rzut wolny dla Lecha na połowie rywali. Do przepychanek dochodzi pomiędzy zawodnikami obu drużyn.

68

Nieporozumienie w szeregach Lecha, który przez kilka minut grał w dziesięciu. Teraz do kolegów na murawie dołączyć Klupś.

67

Bezpośrednie uderzenie Amarala, ale piłka poszybowała minimalnie ponad poprzeczką!

66

Rzut wolny dla Lecha niemal na linii pola karnego AEK-u po zagraniu ręką jednego z rywali.

64

Zmiana także w bramce poznańskiej drużyny. Mleczko zostaje zastąpiony przez Szymańskiego.

1:3

finał (0:2)

Gole: 90+1. Taulemesse (sam.) – 4. Trickovski, 11. Trickovski (kar.), 86. Taulemesse

Kartki:   51. Anastasiou (LAR)