23.05.2019, 20:30 • Łódź Stadium, Łódź • Grupa A • Sebastian

Strzały niecelne: 0:5.
Rzuty rożne: 2:2.
Spalone: 2:2.
Faule: 13:15.
Lepsza drużyna zgarnęła komplet punktów. Dzięki bramkom Ivana Angulo oraz Luisa Sandovala reprezentacja Kolumbii w stu procentach zasłużenie pokonała 2:0 Polskę. Pierwsza połowa była bardzo wątpliwie interesująca. Po przerwie ruszyli się i rozgrzali publiczność Los Cafeteros. Dopiero w doliczonym czasie zamknęli spotkanie, a mogło to stać się wcześniej. Drużyna Jacka Magiery statystująca i bezradna.

90+4

90+3

90+3. Luis Sandoval (CLM) - 0:2

90+3

Gol dla Kolumbii!
Strzelcem bramki LUIS SANDOVAL.

Ostateczny cios zadany Polakom. Futbolówka wylądowała po raz drugi w bramce Radosława Majeckiego i komplet punktów trafia do Kolumbijczyków. Bramkarz Biało-Czerwonych poradził sobie jeszcze z uderzeniem Johana Carbonery, ale dobitka Luisa Sandovala z bliska była już skuteczna. 2:0 i pozamiatane w Łodzi.

90+1

Zmiana w drużynie Kolumbia: z boiska schodzi Andrés Reyes, na boisku pojawia się Carlos Terán.

90

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

87

Jakub Bednarczyk dośrodkował zbyt głęboko z prawego skrzydła i futbolówka wylądowała za bramką reprezentacji Kolumbii.

85

Marcelowi Zylli nie udało się zabrać piłki zbyt brawurowo reagującemu w okolicy własnej bramki Kevinowi Mierowi.

84

Tomasz Makowski zdecydował się na uderzenie z dystansu po wymianie podań. Futbolówka przeleciała obok bramki Kevina Miera.

82

Zmiana w drużynie Polska: z boiska schodzi Tymoteusz Puchacz, na boisku pojawia się Adrian Benedyczak.

82

Potężnie, ale niecelnie huknął z ostrego kąta Johan Carbonero. Mógł rozerwać siatkę w bramce Radosława Majeckiego, gdyby lepiej przymierzył.

81

Reprezentacja Kolumbii stara się utrzymywać w posiadaniu piłki i tak przybliża się do końca meczu.

79

Brayan Vera wbiegł w pole karne na prawej stronie boiska. Akcja skrajnego defensora zakończyła się uderzeniem po ziemi obok bramki Radosława Majeckiego. Mają pretensje kompani za brak podania i solowe rozwiązanie.

78

Zmiana w drużynie Kolumbia: z boiska schodzi Iván Angulo, na boisku pojawia się Johan Carbonero.

76

Trochę lepiej prezentowała się w ostatnich minutach drużyna Jacka Magiery, jednak to wszystko zdecydowanie za mało na odwrócenie rezultatu.

0:2

finał (0:1)

Gole: 23. Angulo, 90+3. Sandoval

Kartki:   43. Vera (CLM), 48. Alvarado (CLM)

Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
Strzały celne: 2:7. Strzały niecelne: 0:5. Rzuty rożne: 2:2. Spalone: 2:2. Foule: 13:15.

Polska: Majecki – Walukiewicz (55. Bednarczyk), Szota, Sobociński – Kopacz, Makowski, Slisz, Puchacz (C) (82. Benedyczak), Stanilewicz – Bogusz (67. Zylla) – Steczyk.
Zmiany: Mleczko, Niemczycki – Bednarczyk, Benedyczak, Gryszkiewicz, Łyszczarz, Nawrocki, Skóraś, Zalewski, Zylla.

Kolumbia: Mier – Arroyo, Reyes (90+1. Terán), Cuesta (C), Vera – Angulo (78. Carbonero), Balanta, Alvarado, Perea – Cucho Hernández (60. Sandoval), Sinisterra.
Zmiany: Fontalvo, Lemus – Amaya, Caicedo, Carbonero, Carvajal, Colorado, Palma, Sandoval, Terán.

Sędziowie: Mustapha Ghorbal (Algieria)

Widownia: 17463