3:4
koniec po rz. karnych (2:3) (2:1, 0:2, 1:0 - 0:0)
20.05.2019, 20:15 • Zimný štadión Ondreja Nepelu • Grupa B
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Austria – Włochy
3:4
koniec po rz. karnych (2:3) (2:1, 0:2, 1:0 - 0:0)
Składy i statystyki: 12. Ganahl (Unterweger), 17. M. Raffl (Hofer, Unterweger), 42. M. Raffl (Hofer) – 10. Bardaro (Trivellato), 35. S. Kostner (Miceli), 39. Rosa (Ramoser), kar. McMonagle
Kartki:
Spudłowany karny!:
Austria:
Kickert (Starkbaum) – Pallestrang, Heinrich, Schumnig, Unterweger, Strong, Schlacher, Peter – Schneider, T. Raffl (C), Herburger – M. Raffl, Hofer, Komarek – Rauchenwald, Zwerger, Haudum – Ganahl (A), Hundertpfund (A), Cijan – Obrist.
Zmiany:
Trener:
Włochy:
Andreas Bernard (De Filippo Roia) – Trivellato (C), Hofer, McMonagle, Helfer (A), Tauferer, L. Zanatta, Pavlu, Marchetti – Gander, Andergassen, Traversa – S. Kostner, Bardaro, Miceli – Insam (A), Ramoser, Rosa – Hochkofler, de Luca, Lambacher.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Hribik (CZE), Tufts (USA) – Lazarev (RUS), Ondracek (CZE)
Widownia: 9085
1. tercja | ||||
09:59 | ITA | 0:1 | Bardaro (Trivellato) | |
11:25 | AUT | 1:1 | Ganahl (Unterweger) | |
16:08 | AUT | 2:1 | M. Raffl (Hofer, Unterweger) | |
18:58 | ITA | 2 | L. Zanatta, spowodowanie upadku przeciwnika | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
22:06 | ITA | 2 | Rosa, zahaczanie | |
23:30 | AUT | 2 | Schneider, trzymanie | |
34:35 | ITA | 2:2 | S. Kostner (Miceli) | |
38:57 | ITA | 2:3 | Rosa (Ramoser) | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
41:45 | AUT | 3:3 | M. Raffl (Hofer) | |
47:33 | ITA | 2 | Andergassen, spowodowanie upadku przeciwnika | |
56:00 | AUT | 2 | Pallestrang, uderzanie | |
Po 3. tercji | ||||
Dogrywka | ||||
Przed rzutami karnymi | ||||
Rzuty karne | ||||
ITA | 3:4 | McMonagle (kar.) | ||
Koniec po rz. karnych |
Sean McMonagle (ITA) - 3:4
Strzelcem zwycięskiej bramki jest SEAN MCMONAGLE.
Sean McMonagle (ITA)
7. serie 2:3
Peter Schneider (AUT)
7. serie 2:2
Angelo Miceli (ITA)
6. serie 2:2
Konstantin Komarek (AUT)
6. serie 2:2
Alexander Rauchenwald (AUT)
5. serie 2:2
Marco Rosa (ITA)
5. serie 1:2
Dominique Heinrich (AUT)
4. serie 1:1
Armin Hofer (ITA)
4. serie 1:1