0:6
finał (0:2, 0:3, 0:1)
25.04.2019, 15:40 • Umea A3 Arena • Ćwierćfinał
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Białoruś – Rosja
0:6
finał (0:2, 0:3, 0:1)
Składy i statystyki: 17. Nikolajev (Podkolzin, Amirov), 20. Gricjuk (Spiridonov), 24. Gušin (Lichačjov), 25. Amirov (Lichačjov), 39. Činachov (Kirpičnikov), 57. Spiridonov (Gricjuk)
Kartki:
Spudłowany karny!:
Białoruś:
Zinověnko (29. Kolosov) – Palivko (A), Denisov (A), Kozorez, Koljačonok (C), Sedov, Fedorenčik, Volčenkov – Oksenťjuk, Bujalskij, Usov – Děmčenko, Pinčuk, Kuzněcov – Onufrijuk, Antoškov, Krištal – Martynov, Kačelovskij, Bělov – Palčik.
Zmiany:
Trener:
Rosja:
Askarov (Skotnikov) – Burenov, Čisťakov (A), Rogov, Kirpičnikov, Vašenko, Muchamadullin – Nikolajev (A), Podkolzin (C), Amirov – Gricjuk, Spiridonov, Činachov – Grošev, Šešin, Chusnutdinov – Lichačjov, Mingačjov, Gušin – Bryzgalov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Kova (Finsko), Štefík (Slovensko) – Bowles (USA), Špůr (Česko)
Widownia: 191
1. tercja | ||||
02:02 | RUS | 2 | Bryzgalov, uderzanie | |
04:54 | BLR | 2 | Bělov, spowodowanie upadku przeciwnika | |
09:12 | BLR | 2 | Antoškov, spowodowanie upadku przeciwnika | |
16:16 | RUS | 0:1 | Nikolajev (Podkolzin, Amirov) | |
18:47 | BLR | 2 | Oksenťjuk, uderzanie | |
19:01 | RUS | 0:2 | Gricjuk (Spiridonov) | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
23:08 | RUS | 0:3 | Gušin (Lichačjov) | |
23:43 | BLR | 2 | Denisov, zahaczanie | |
24:49 | RUS | 0:4 | Amirov (Lichačjov) | |
28:10 | BLR | 2 | Palivko, atak kijem trzymanym oburącz | |
28:32 | BLR | -Kolosov +Zinověnko (zmiana) | ||
30:56 | BLR | 2 | Koljačonok, trzymanie | |
31:58 | BLR | 2 | Palčik, zahaczanie | |
37:07 | BLR | 2 | Antoškov, trzymanie kija | |
38:59 | RUS | 0:5 | Činachov (Kirpičnikov) | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
40:27 | BLR | 2 | Palivko, atak kijem trzymanym oburącz | |
56:04 | RUS | 0:6 | Spiridonov (Gricjuk) | |
59:06 | RUS | 2 | Mingačjov, trzymanie | |
Finał |
59:06
56:04
56:04 Jegor Spiridonov (RUS) - 0:6
56:04
Strzelcem bramki JEGOR SPIRIDONOV. Asysta Arsenij Gricjuk.
40:27
40:01
40:00
38:59
38:59 Jegor Činachov (RUS) - 0:5
38:59
Strzelcem bramki JEGOR ČINACHOV. Asysta Alexander Kirpičnikov.
37:07
31:58
30:56
28:32
28:32
28:32 Ilja Nikolajev (RUS)
28:10
24:49
24:49 Rodion Amirov (RUS) - 0:4
24:49
Strzelcem bramki RODION AMIROV. Asysta Jaroslav Lichačjov.
23:43
23:08
23:08 Danil Gušin (RUS) - 0:3
23:08
Strzelcem bramki DANIL GUŠIN. Asysta Jaroslav Lichačjov.