PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków – Wisła Płock

2:3

finał (2:1)

22.04.2019, 15:30 • Stadion Miejski im. Henryka Reymana, Kraków • Grupa Spadkowa • Jarosław Kowalski (@JarKowalski13)

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu lajfy com! (17:35:33)

Cenny komplet punktów płocczan w kontekście utrzymania. Odkąd zespół przejął Leszek Ojrzyński wygrali trzy z rzędu spotkania i mogą z optymizmem myśleć o utrzymaniu się w lidze. W Krakowie raczej o kwestię utrzymania tak czy siak nie muszą się martwić.

90+5

90+4

Kontra płocczan lewym skrzydłem. Otrzymał piłkę Rasak, długo holował a na koniec zszedł do środka,
ale strzału nie udało mu się oddać.

90+2

Spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska płocczanie.Czas działa na ich korzyść.

90

Cztery minuty doliczone przez arbitra.

88

Buksa zagrywał płasko w pole karne do Brożka, tego uprzedził Łasicki. Nie ma jednak rogu dla miejscowych.

87

Spróbował uderzenia z dystansu Cabezali, piłka jednak wyraźnie minęła bramkę gospodarzy.

86

Zmiana w Wiśle Kraków: z boiska schodzi Sławomir Peszko, na boisku pojawia się Aleksander Buksa.

84

Walczący o piłkę Brożek faulował na połowie przeciwnika. Dostał kartkę za protesty.

82

Cały czas przy piłce gospodarze, lecz niewiele z tego wynika a czasu na wyrównanie coraz mniej.

80

Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Mateusz Szwoch, na boisku pojawia się Jakub Łukowski.

79

Nic z niego jednak nie wynikło. Przy piłce są nadal miejscowi, ale mają ją na swojej połowie.

78

Dotarła piłka w polu karnym do Kolara, lecz ten został zablokowany. Po chwili krakowianie wywalczyli róg.

77

Peszko faulowany na lewym skrzydle. Spora odległość od bramki, ale można pokusić się o groźną wrzutkę w szesnastkę płocczan. Ustawia piłkę właśnie Peszko.