6:3
finał (2:2, 2:0, 2:1)
21.04.2019, 15:35 • Ornskoldsvik Fjallraven Center • Grupa B
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
USA – Rosja
6:3
finał (2:2, 2:0, 2:1)
Składy i statystyki: 10. J. Hughes (York, Zegras), 15. Turcotte (Boldy, Brink), 32. Boldy (Brink, Fensore), 40. Caufield (Turcotte, J. Hughes), 55. Caufield (McCarthy, Fensore), 60. Beniers (York) – 6. Činachov (Rogov), 8. Amirov (Podkolzin), 53. Spiridonov (Burenov)
Kartki:
Spudłowany karny!:
USA:
Knight (Rowe) – York, McCarthy, Helleson, Vlasic, Thrun, Fensore, Warren – J. Hughes (C), Zegras, Caufield (A) – Boldy (A), Turcotte, Brink – Caulfield, Beecher, Beniers – Moynihan, Farrell, Lindmark.
Zmiany:
Trener:
Rosja:
Askarov (49. Skotnikov) – Rogov, Kirpičnikov, Burenov, Čisťakov (A), Vašenko, Muchamadullin – Gricjuk, Spiridonov, Činachov – Nikolajev (A), Podkolzin (C), Amirov – Gušin, Šešin, Chusnutdinov – Lichačjov, Mingačjov, Bryzgalov – Grošev.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Brannare (Finsko), Schrader (Německo) – Haurum (Dánsko), Špůr (Česko)
Widownia: 745
1. tercja | ||||
02:29 | USA | 2 | J. Hughes, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
04:35 | USA | 2 | Caufield, zahaczanie | |
05:48 | RUS | 0:1 | Činachov (Rogov) | |
07:56 | RUS | 0:2 | Amirov (Podkolzin) | |
08:04 | RUS | 2 | Činachov, spowodowanie upadku przeciwnika | |
09:40 | USA | 1:2 | J. Hughes (York, Zegras) | |
10:19 | RUS | 2 | Spiridonov, przeszkadzanie | |
14:51 | USA | 2:2 | Turcotte (Boldy, Brink) | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
30:16 | RUS | 2 | Nikolajev, spowodowanie upadku przeciwnika | |
31:55 | USA | 3:2 | Boldy (Brink, Fensore) | |
39:32 | USA | 4:2 | Caufield (Turcotte, J. Hughes) | |
39:48 | USA | 2 | Lindmark, zahaczanie | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
48:03 | RUS | 2 | Gricjuk, spowodowanie upadku przeciwnika | |
48:03 | RUS | -Skotnikov +Askarov (zmiana) | ||
52:04 | RUS | 4:3 | Spiridonov (Burenov) | |
54:25 | USA | 5:3 | Caufield (McCarthy, Fensore) | |
55:33 | RUS | 2 | Kirpičnikov, spowodowanie upadku przeciwnika | |
59:57 | USA | 6:3 | Beniers (York) | |
Finał |
59:57
59:57 Matthew Beniers (USA) - 6:3
59:57
Strzelcem bramki MATTHEW BENIERS. Asysta Cameron York.
55:33
54:25
54:25 Cole Caufield (USA) - 5:3
54:25
Strzelcem bramki COLE CAUFIELD. Asysta Case McCarthy, Domenick Fensore.
52:04
52:04 Jegor Spiridonov (RUS) - 4:3
52:04
Strzelcem bramki JEGOR SPIRIDONOV. Asysta Nikolaj Burenov.
48:03
48:03
40:01
40:00
39:48
39:32
39:32 Cole Caufield (USA) - 4:2
39:32
Strzelcem bramki COLE CAUFIELD. Asysta Alexander Turcotte, Jack Hughes.
31:55
31:55 Matthew Boldy (USA) - 3:2
31:55
Strzelcem bramki MATTHEW BOLDY. Asysta Bobby Brink, Domenick Fensore.
30:16
20:01