ROW 1964 Rybnik – Skra Częstochowa

0:0

finał (0:0)

13.04.2019, 16:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • 28. kolejka • Jarek

Dobiegło końca spotkanie w Rybniku. Mecz bez historii, zakończony bezbramkowym remisem i podziałem punktów. Dziękuję za uwagę! (17:53:19)

90+5

90+3

To mogła być piłka meczowa! Dobre dośrodkowanie w pole karne, ale strzał głową Mazurka broni Biegański!

90+2

Do samego końca walczą o zwycięskiego gola miejscowi. Wydaje się jednak, że zostało już za mało czasu.

90

Zbyt ostro walczył o piłkę Brychlik i arbiter upomina go żółtą kartką.

88

Niecelne uderzenie na bramkę częstochowian i grę wznawiać będzie Biegański.

87

Kolejna akcja gospodarzy i rzut rożny wywalczyli zawodnicy ROW-u.

86

Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Rostkowski, na boisku pojawia się Koch.

85

Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Nocoń, na boisku pojawia się Siwek.

83

Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Giełażyn, na boisku pojawia się Mazurek.

82

Ucierpiał w jednym ze starć Nocoń i mamy chwilę przerwy.

80

Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Napora, na boisku pojawia się Skowron.

79

Odskoczyła piłka Obuchowskiemu na lewym skrzydle i nic nie wyszło z tej akcji Skry.

77

Niewiele dzieje się obecnie na boisku. Miejmy nadzieję, że końcówka przyniesie jakieś emocje.

75

Ostro faulował Koleczko i zasłużona żółta kartka.

74

Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Kunat, na boisku pojawia się Koleczko.

72

Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Niedbała, na boisku pojawia się Kieca.

70

Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Spratek, na boisku pojawia się Bukowiec.

69

Dobrę piąstkowanie po dośrodkowaniu ze skrzydła zanotował Biegański.

67

W środku pola faulowany był Niedbała i częstochowianie rozpoczną od rzutu wolnego.

65

Rzut rożny dla gospodarzy, ale arbiter dopatrzył się przewinienia na którymś z zawodników drużyny gości.

64

Giełażyn posyła piłkę ponad poprzeczką bramki rywali. Wyraźnie przeważają miejscowi.

59

Dobrą okazję na zdobycie gola miał Brychlik, ale arbiter odgwizdał spalonego.

58

Krotofil faulowany przez Nowaka i arbiter słusznie przerywa grę.

56

Słupek chroni gości przed utratą bramki po uderzeniu Jaroszewskiego!

55

Rzut wolny dla Skry na własnej połowie boiska.

54

W dalszym ciągu aktywniejszą stroną są gospodarze, ale niewiele z tego wynika.

53

Płaska centra Krotofila zablokowana. Korner dla ROW-u.

51

Częstochowianie od rzutu wolnego w środkowym sektorze boiska.

49

Rosa z problemami interweniuje po uderzeniu Nowaka z większej odległości.

47

Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

46

Do przerwy bezbramkowy remis w Rybniku. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45

44

Przycisnęli jeszcze w końcówce gospodarze, ale brakuje im wykończenia pod bramką rywali.

42

Spratek faulowany na połowie rywali. Rzut wolny dla ROW-u z okolic trzydziestego metra.

40

Dość senne tempo gry obecnie obserwujemy. Wielce prawdopodobne, że nic ciekawszego przed przerwą już się nie wydarzy.

39

36

Raz jeszcze zakotłowało się pod bramką Skry, ale i tym razem miejscowi nie zdołali skierować piłki do siatki.

35

Dziesięć minut do końca pierwszej połowy spotkania. Jak na razie optyczną przewagę mają rybniczanie.

33

Ładna wrzutka Rostkowskiego z lewej flanki, zamieszanie po piąstkowaniu Biegańskiego, ale ostatecznie złapał piłkę golkiper Skry.

31

Ładnie do strzału głową złożył się Gerega, jednak jego uderzenie okazało się niecelne. Z piątego metra futbolówkę do gry wprowadzi Rosa.

30

Groźna centra Krotofila, ale w porę jednego z rywali ubiegł Biegański i wyłapał futbolówkę.

28

Uderzenie Jaroszewskiego zza pola karnego zablokowane, ale utrzymują się przy piłce miejscowi.

27

Bardzo dobrze po uderzeniu rywala interweniował Biegański, ROW napiera.

26

Przyjezdni od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

25

Na pozycji spalonej złapany został jeden z przyjezdnych. Grę wznowi bramkarz ROW-u.

24

Bardzo aktywny na lewym skrzydle jest Giełażyn, Póki co jego centry są jednak przechwytywane przez defensorów Skry.

23

Po nieudanym wykończeniu akcji przez gospodarzy grę od braki wznowi Biegański.

21

Uderzenie Bojdysa zablokowane przypadkowo przez kolegę z drużyny.

20

Mocne dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale żaden z zawodników nie zdołał przeciąć toru lotu piłki.

19

Rzut wolny dla rybniczan nieopodal pola karnego rywali.

17

Znów groźnie pod bramką ROW-u, ale znów minimalnie niecelnie uderzał jeden z zawodników Skry!

16

Mocne, lecz niecelne uderzenie Januszewskiego.

14

Bardzo dobrze zapowiadała się akcja Skry, ale uderzenie Nowaka minimalnie ponad poprzeczkę!

13

Zbyt słabe uderzenie Noconia i nie miał kłopotów z interwencją Rosa.

11

Nieudane wykończenie akcji przez drużynę gości i od bramki rozpocznie golkiper ROW-u.

9

Doskonałą okazję na strzelenie bramki miał Giełażyn, ale piłka ostatecznie nie znalazła drogi do bramki!

8

Groźna wrzutka Giełażyna z lewej flanki, ale przechwytują piłkę przyjezdni.

7

Jeden z rybniczan zdecydował się na strzał z większej odległości, ale próba ta okazała się zupełnie nieudana.

5

Kolejne dośrodkowanie Napory, tym razem pewnie wyłapał piłkę Rosa.

3

Dobre dośrodkowanie Napory z prawego skrzydła, ale minął się z futbolówką Nocoń.

2

Spokojny początek spotkania. Przy piłce na własnej połowie przyjezdni.

1

Początek spotkania w sobotę o godzinie 16:00. Składy obydwu zespołów zaprezentujemy kilkanaście minut wcześniej. Bądźcie z nami!
Mecz rundy jesiennej pomiędzy tymi ekipami odbył się 22 września. Starcie w Częstochowie zakończyło się bezbramkowym remisem. Jak będzie tym razem?
Zdecydowanie lepiej wiedzie się przyjezdnych. Skra na o dziesięć punktów więcej i zajmuje bezpieczną siódmą lokatę. Przed tygodniem częstochowianie pokonali Gryfa Wejherowo 2:1.
Gospodarze tego pojedynku znajdują się tuż nad strefą spadkową. Ich sytuacja nie jest jednak kolorowa, gdyż nad ostatnią w tabeli Olimpią Elbląg mają zaledwie jeden punkt przewagi. W poprzedniej kolejce rybniczanie bezbramkowo zremisowali z Radomiakiem.
Serdecznie zapraszam Państwa na relację z jednego z meczów 28. kolejki polskiej drugiej ligi. W Rybniku miejscowy ROW 1964 podejmie Skrę Częstochowa.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

0:0

finał (0:0)

Kartki:   75. Koleczko (ROW), 90. Brychlik (ROW)

ROW 1964 Rybnik:
Rosa – Jaroszewski, Krotofil (C), Kunat 74. (Koleczko), Spratek (70. Bukowiec), Jary, Giełażyn (83. Mazurek), Szkatuła, Bojdys, Brychlik, Rostkowski (86. Koch)

Zmiany:
Łubik – Janik, Mazurek, Koleczko, Koch, Bukowiec, Tkocz

Skra Częstochowa:
Biegański – Poprawa, Zalewski, Nocoń (85. Siwek) Nowak, Gerega, Napora (80. Skowron), Niedbała (72. Kieca), Obuchowski, Olejnik, Holik