Fortuna 1 Liga

MKS Bytovia Bytów – Warta Poznań

0:0

finał (0:0)

02.03.2019, 16:00 • Stadion MOSiR, Bytów • 22. kolejka • Info o zminach stanu (Jarek)

Mimo gry w przewadze w końcowych minutach meczu gospodarze nie zdołali przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Mecz w Bytowie kończy się remisem 0:0. Dziękuję za uwagę! (17:53:23)

90

74

Nieco ponad kwadrans w osłabieniu zagrają przyjezdni! Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Dejewski!

69

Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Biegański, na boisku pojawia się Fadecki.

66

Żółtą kartkę otrzymuje Burkhardt (MKS Bytovia Bytów).

63

Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Jaroch, na boisku pojawia się Kwietniewski.

60

Właśnie mija godzina gry. Cały czas czekamy na premierowe trafienie w tym spotkaniu.

57

Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Hiszpański, na boisku pojawia się Hebel.

49

Żółtą kartkę otrzymuje Grobelny (Warta Poznań).

46

Do przerwy bez goli w Bytowie. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie worek z golami zostanie rozwiązany. Zostańcie z nami!

45

30

Żółtą kartkę otrzymuje Wilczyński (MKS Bytovia Bytów).

27

Żółtą kartkę otrzymuje Dejewski (Warta Poznań).

20

Dwadzieścia minut meczu w Bytowie już za nami. Póki co utrzymuje się bezbramkowy rezultat.

1

Protokół meczowy:

MKS Bytovia Bytów:
Witan – Bardanca, Bąk (C), Dampc, Wilczyński, Hiszpański, Swędrowski, Burkhardt, Moneta, Jaroch, Kuzimski

Rezerwowi:
Oszmaniec – Wróbel, Wasiak, Procyszyn, Wolski, Hebel, Kwietniewski

Trener: Adrian Stawski

Warta Poznań:
Lis – Dejewski, Kiełb, Kieliba (C), Grobelny, Spławski, Jakóbowski, Szymusik, Marciniak, Biegański, Janicki

Rezerwowi:
Laskowski – Jasiński, Kalupa, Cierpka, Fadecki, Żebrakowski, Wypych

Trener: Peter Nemec

Sędzia główny: Paweł Pskit
Asystenci: Marcin Hankiewicz, Maciej Majewski
Sędzia techniczny: Patryk Adamczyk.
Spotkanie w Bytowie poprowadzi Paweł Pskit z Łodzi. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00. Będziemy informować Państwa o najważniejszych wydarzeniach z tego pojedynku!

0:0

finał (0:0)

Kartki:   30. Wilczyński (BTW), 66. Burkhardt (BTW) – 27. Dejewski (WAR), 49. Grobelny (WAR)   74. Dejewski (WAR)

Witan – Bardanca, Bąk (C), Dampc, Wilczyński, Hiszpański (57. Hebel), Swędrowski, Burkhardt, Moneta, Jaroch (63. Kwietniewski), Kuzimski

Zmiany:

Lis – Dejewski, Kiełb, Kieliba (C), Grobelny, Spławski, Jakóbowski, Szymusik, Marciniak, Biegański (69. Fadecki), Janicki