0:3

finał (0:0)

27.02.2019, 21:00 • Santiago Bernabéu, Madryt • Półfinał • Mateusz Nyka

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i jednocześnie zapraszamy na pozostałe relacje na lajfach. Dobrego wieczoru! (22:57:03)

Za nami bardzo kuriozalny Klasyk, w którym to ostatecznie lepsza okazuje się FC Barcelona i zwyciężając 3:0 zapewnia sobie awans do finału Pucharu Króla. W pierwszej połowie zdecydowanie stroną przeważającą byli madrytczycy, którzy mieli sporo okazji na to by otworzyć wynik tego spotkania, ale znów brakowało skuteczności. Po przerwie Katalończycy przeprowadzili jedną z pierwszych groźnych akcji i wpakowali piłkę do siatki. "Królewscy" ruszyli do ataku, jednak po kilkunastu minutach zostali skarceni jeszcze bardziej. Kolejne dwa gole właściwie zamknęły nam tę rywalizację i końcówka rozgrywana była w powolnym tempie.

90+3

90+3

Bardzo mocno huknął z rzutu wolnego Valverde. Urugwajczyk pomylił się o kilka dobrych metrów, a po tym wydarzeniu usłyszeliśmy końcowy gwizdek.

90+2

Jeszcze Messi centruje trochę niecelnie do Vidala. Chilijczyk popchnął interweniującego Ramosa i arbiter musiał użyć w tej sytuacji gwizdka.

90+1

Sędzia dolicza dwie minuty do regulaminowych dziewięćdziesięciu.

90

Benzema prostopadle zagrywa do rozpędzonego Asensio. Hiszpan przy okazji potknął się i przez to nie miał możliwości dojść do futbolówki.

89

Ruszyła jeszcze z akcją prawym skrzydłem "Blaugrana". Sergi Roberto szukał wbiegającego Messiego, ale przeczytał to Modrić.

88

Od dłuższego czasu mają przy swoich nogach piłkę zawodnicy w białych koszulkach. Po raz kolejny bardzo niewiele z tego wynika.

87

Kombinacyjna wymiana Carvajala z Asensio na prawej stronie. Pierwszy z nich za głęboko dośrodkował i szansa przepadła.

86

Trzecia roszada w drużynie "Dumy Katalonii". W miejsce Busquetsa na ostatnie kilka minut wbiega Arthur.

85

Asensio będąc w polu karnym niespodziewanie potężnie huknął przy bliższym słupku. Piłka szybuje wysoko nad bramką gości.

84

Nie przemyślał dośrodkowania wprowadzony Asensio. Właściwie za darmo oddał on futbolówkę dla wychodzącego ter Stegena.

83

Benzema świetnie wypuszcza na wolne pole Bale. Walijczyk urwał się Semedo, jednak i tak znalazł się na pozycji spalonej.

82

Ostatnia roszada u madrytczyków. Za Viniciusa wchodzi Asensio.

81

Semedo w końcu doczekał się kartki za faul na Viniciusie. Nie protestuje prawy obrońca Barcy. To czwarte "żółtko" w tym meczu.

80

Bardzo spokojnie rozgrywają futbolówkę w kole środkowym Katalończycy. Zupełnie im się nie spieszy i czekają na ruch rywali.

0:3

finał (0:0)

Gole: 52. Suarez, 70. Varane (sam.), 73. Suarez (kar.)

Kartki:   60. Vazquez (REA), 72. Casemiro (REA) – 65. Busquets (BAR), 81. Semedo (BAR)

Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 6:1. Rzuty rożne: 4:3. Spalone: 4:1. Foule: 14:16.