4:3
finał (2:1, 1:0, 1:2)
20.02.2019, 17:30 • Viťaz Ice Palace
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Witiaź Podolsk – HK Dinamo Mińsk
4:3
finał (2:1, 1:0, 1:2)
Składy i statystyki: 3. Makejev (Mozík), 4. Řepík (A. Sjomin), 24. Stoljarov (M. Aaltonen, Řepík), 46. M. Aaltonen (A. Sjomin, Řepík) – 13. Pulkkinen (A. Těreščenko, Q. Howden), 43. Lisovec (S. Kosticyn, Chenkel), 44. Pulkkinen (Kovyršin)
Kartki:
Spudłowany karny!:
Witiaź Podolsk:
Ortio (Samonov) – Katičev, Mozík, Stasenko, Jevsejenkov, Golovkov, S. Romanov, Kožemjakin – A. Sjomin, M. Aaltonen, Řepík – A. Nikulin, Rendulić, Makejev – Kokarev, Švec-Rogovoj, Stoljarov – N. Komarov, Vyglazov, P. Černov – Gončarov.
Zmiany:
Trener:
HK Dinamo Mińsk:
M. Karnauchov (Chmyz) – Lisovec, Chenkel, Bokun, Blum, Wiercioch, Jevenko, Znacharenko – Q. Howden, A. Těreščenko, S. Kosticyn – Pulkkinen, Kovyršin, Parfejevec – Litvinov, Kitarov, A. Volkov – Kogaljov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Bukin, Sergejev – Golovkjov, Savenkov
Widownia:
1. tercja | ||||
02:26 | VTZ | 1:0 | Makejev (Mozík) | |
03:51 | VTZ | 2:0 | Řepík (A. Sjomin) | |
12:18 | MIN | 2:1 | Pulkkinen (A. Těreščenko, Q. Howden) | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
22:25 | MIN | 2 | Bokun, przeszkadzanie | |
23:23 | VTZ | 3:1 | Stoljarov (M. Aaltonen, Řepík) | |
26:31 | VTZ | 2 | Mozík, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
32:17 | VTZ | 2 | A. Sjomin, zahaczanie | |
35:51 | VTZ | 2 | Stasenko, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
41:57 | VTZ | 2 | A. Sjomin, nadmierna ostrość w grze | |
42:13 | MIN | 3:2 | Lisovec (S. Kosticyn, Chenkel) | |
43:48 | MIN | 3:3 | Pulkkinen (Kovyršin) | |
44:24 | MIN | 2 | Chenkel, przeszkadzanie | |
45:37 | VTZ | 4:3 | M. Aaltonen (A. Sjomin, Řepík) | |
Finał |
Philadelphia – Tampa 01:00 2:5
Carolina – NY Rangers 01:00 1:2
Florida – Buffalo 01:08 4:2
New Jersey – Pittsburgh 01:08 3:4
Montreal – Columbus 01:40 3:2
Minnesota – Anaheim 02:00 0:4
St. Louis – Toronto • koniec po dogrywce 02:10 3:2
Dallas – Nashville 02:30 3:5
Edmonton – Arizona • koniec po rz. karnych (1:2) 03:00 2:3
Chabarowsk – Barys 10:30 2:0
Kunlun – Władywostok 12:30 6:3
Novosibirsk – Jekaterynburg 13:30 3:4
Saławat – Bars • koniec po dogrywce 15:00 3:2
Niżny Nowogród – Czelabińsk 17:00 2:0
Czerepowiec – Din. Ryga • koniec po dogrywce 17:00 4:5
Niżniekamsk – Sankt Petersburg 17:00 0:4
CSKA Moskwa – Jarosław • koniec po rz. karnych (4:3) 17:30 2:1
Dyn. Moskwa – Magnitogorsk 17:30 1:2
Helsinki – HC Slovan 17:30 7:1
Soczi – Sp. Moskwa 17:30 2:0
Podolsk – Din. Mińsk 17:30 4:3
44:24
41:57
35:51
32:17
26:31
22:25