4:2
finał (0:0, 0:1, 4:1)
20.02.2019, 01:08 • BB&T Center, Sunrise
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Florida Panthers – Buffalo Sabres
4:2
finał (0:0, 0:1, 4:1)
Składy i statystyki: 44. Huberdeau (Vatrano, Barkov), 44. Hawryluk (Trocheck, Dadonov), 46. Barkov (Huberdeau, Vatrano), 57. Huberdeau (Barkov) – 26. Eichel (S. Reinhart, Skinner), 60. Sobotka (Girgensons, Jo. Larsson)
Kartki:
Spudłowany karny!:
Florida Panthers:
Reimer (Luongo) – Ekblad, Matheson, Pysyk, Yandle (A), Brown, McCoshen – Vatrano, Barkov (C), Huberdeau – Dadonov, Trocheck (A), Hoffman – Malgin, Borgström, Brassard – Brouwer, Sheahan, Hawryluk.
Zmiany:
Trener:
Buffalo Sabres:
Ullmark (C. Hutton) – Ristolainen (A), McCabe, Bogosian (A), Pilut, Beaulieu, Dahlin – Pominville, Eichel (C), Skinner – S. Reinhart, Mittelstadt, Sheary – T. Thompson, Rodrigues, C.J. Smith – Girgensons, Jo. Larsson, Sobotka.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: O'Rourke, Lambert – Driscoll, Daisy
Widownia:
1. tercja | ||||
05:52 | BUF | 2 | Sobotka, zahaczanie | |
13:22 | BUF | 2 | Ristolainen, uderzanie | |
16:38 | FLA | 2 | Trocheck, uderzanie | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
24:35 | FLA | 2 | Vatrano, trzymanie | |
25:14 | BUF | 0:1 | Eichel (S. Reinhart, Skinner) | |
26:57 | BUF | 2 | Dahlin, spowodowanie upadku przeciwnika | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
43:07 | FLA | 1:1 | Huberdeau (Vatrano, Barkov) | |
43:50 | FLA | 2:1 | Hawryluk (Trocheck, Dadonov) | |
45:42 | FLA | 3:1 | Barkov (Huberdeau, Vatrano) | |
47:11 | FLA | 2 | Brown, atak na głowę lub szyję | |
50:24 | BUF | 2 | Eichel, atak kijem trzymanym oburącz | |
52:38 | FLA | 2 | Yandle, uderzanie | |
56:45 | FLA | 4:1 | Huberdeau (Barkov) | |
59:52 | BUF | 4:2 | Sobotka (Girgensons, Jo. Larsson) | |
Finał |
Philadelphia – Tampa 01:00 2:5
Carolina – NY Rangers 01:00 1:2
Florida – Buffalo 01:08 4:2
New Jersey – Pittsburgh 01:08 3:4
Montreal – Columbus 01:40 3:2
Minnesota – Anaheim 02:00 0:4
St. Louis – Toronto • koniec po dogrywce 02:10 3:2
Dallas – Nashville 02:30 3:5
Edmonton – Arizona • koniec po rz. karnych (1:2) 03:00 2:3
Chabarowsk – Barys 10:30 2:0
Kunlun – Władywostok 12:30 6:3
Novosibirsk – Jekaterynburg 13:30 3:4
Saławat – Bars • koniec po dogrywce 15:00 3:2
Niżny Nowogród – Czelabińsk 17:00 2:0
Czerepowiec – Din. Ryga • koniec po dogrywce 17:00 4:5
Niżniekamsk – Sankt Petersburg 17:00 0:4
CSKA Moskwa – Jarosław • koniec po rz. karnych (4:3) 17:30 2:1
Dyn. Moskwa – Magnitogorsk 17:30 1:2
Helsinki – HC Slovan 17:30 7:1
Soczi – Sp. Moskwa 17:30 2:0
Podolsk – Din. Mińsk 17:30 4:3
59:52
59:52 Vladimír Sobotka (BUF) - 4:2
59:52
Strzelcem bramki VLADIMÍR SOBOTKA. Asysta Zemgus Girgensons, Johan Larsson.
56:50
56:50 Jonathan Huberdeau (FLA) - 4:1
56:45
Strzelcem bramki JONATHAN HUBERDEAU. Asysta Aleksander Barkov.
45:42
45:42 Aleksander Barkov (FLA) - 3:1
45:42
Strzelcem bramki ALEKSANDER BARKOV. Asysta Jonathan Huberdeau, Frank Vatrano.
43:50
43:50 Jayce Hawryluk (FLA) - 2:1
43:50
Strzelcem bramki JAYCE HAWRYLUK. Asysta Vincent Trocheck, Jevgenij Dadonov.
43:07
43:07 Jonathan Huberdeau (FLA) - 1:1
43:07
Strzelcem bramki JONATHAN HUBERDEAU. Asysta Frank Vatrano, Aleksander Barkov.
25:14
25:14 Jack Eichel (BUF) - 0:1
25:14
Strzelcem bramki JACK EICHEL. Asysta Sam Reinhart, Jeff Skinner.