Korona Kielce – Puszcza Niepołomice

0:2

finał (0:0)

02.02.2019, 13:00 • Nowiny • Mecz towarzyski • Info o zminach stanu (Jarek)

Koniec meczu w Nowinach! Dość niespodziewanie Korona Kielce przegrywa towarzyski mecz z Puszczą Niepołomice 0:2. Dziękuję za uwagę! (14:52:34)

90

82

Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Sewerzyński, na boisku pojawia się Petrak.

81

Gol dla Puszczy!
Strzelcem bramki SZYMON GWIAZDA.

74

Podwójna zmiana w drużynie Korony. Za Pucko i Petraka pojawiają się Marquez i Lisowski.

65

Żółtą kartkę otrzymuje Kallaste (Korona Kielce).

60

Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Sokół, na boisku pojawia się Osobiński.

57

Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Forbes, na boisku pojawia się Firlej.

56

Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Bujak, na boisku pojawia się Bartosiak.

48

Dość niespodziewanie to ekipa z Niepołomic obejmuje prowadzenie!

46

45

43

Żółtą kartkę otrzymuje Petrak (Korona Kielce).

30

Trzydzieści minut gry już za nami. Korona przeważa, ale w Nowinach wciąż bez goli.

12

Bliscy zdobycia gola kielczanie, ale Forbes marnuje sytuację sam na sam z Mleczko!

1

Tak prezentują się składy wyjściowe obu drużyn:

Korona Kielce:
Sokół – Kosakiewicz, Pierzchała, Bujak, Kallaste, Pucko, Petrak, Sewerzyński, Skrzecz, Forbes, Górski

Puszcza Niepołomice:
Mleczko – Furtak, Zając, Stępień, Widejko – Wojtaszek, Sajdak, Uwakwe, Straszkiewicz, Michalik – Beven.
Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 13:00. Składy obydwu zespołów zaprezentujemy Państwu kilkanaście minut wcześniej. Bądźcie z nami!
Korona w Ekstraklasie zajmuje siódme miejsce z dorobkiem 31 punktów. Kielczanie pierwszy mecz po przerwie zimowej rozegrają 10 lutego w Gdynii przeciwko Arce. Puszcza w rozgrywkach pierwszoligowych z 30 punktami zajmuje szóste miejsce.