Betclic 1 Liga

Raków Częstochowa – Chojniczanka Chojnice

1:0

finał (1:0)

23.11.2018, 20:45 • Miejski Stadion Piłkarski, Częstochowa • 20 • 20. kolejka • Jan Starzomski

Gościom nie pomogła gra w przewadze – nie wykorzystali tej szansy. To Raków dziś jest zadowolony, to jego kibice zapewne będą się dziś cieszyć!

A ja dziękuję za uwagę, zapraszam na kolejne relacje – Jan Starzomski. (22:44:57)

90+5

Koniec meczu! Raków dowiózł remis! Trzy punkty zostają w Częstochowie!

90+4

Będziemy mieli rożny dla gości, Janukiewicz wbiega w pole karne i...

90+3

Żółtą kartkę otrzymuje Gliwa (Raków Częstochowa).

90+3

I znów błąd zespołu z Chojnic, do tego faulowany Musiolik.

90+2

Goście popełniają niepotrzebne błędy, przez które tracą tylko czas. Długie podania nic im nie dają.

90+1

Chojniczanka w ataku – ich akcję przerywa Listkowski. Po chwili dośrodkowanie w pole karne gospodarzy – faulowany Petrasek.

90

4 minuty – tyle doliczył sędzia. 4 minuty na remis dla Chojnic, 4 minuty od trzech punktów Częstochowy.

Raków broni się jak może, nie tylko zgodnie z przepisami, ale jednak skutecznie.

90

Żółtą kartkę otrzymuje Musiolik (Raków Częstochowa).

88

Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Lewicki, na boisku pojawia się Musiolik.

87

Chojniczanka atakuje jak może, uderzają Przybecki i Paprzycki – niecelnie.

86

Rzut rożny dla gości, piłkę zagraną w pole karne nieudanie uderza Grzelczak, po chwili sędzia odgwizduje spalonego.

84

Poważne osłabienie dla Rakowa – druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Kasperkiewicza!

84

Radwański odzyskał piłkę i ładnie zagrał do Kościelnego, po chwili górą jednak byli zawodnicy gości.

83

Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Domański, na boisku pojawia się Kościelny.

83

Twarda gra z obu stron. Gościom zaczyna się spieszyć.

82

Limit zmian w zespole gości wykorzystany.

81

Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Surdykowski, na boisku pojawia się Piotrowski.

1:0

finał (1:0)

Gole: 7. Lewicki

Kartki:   44. Zachara (RAK), 56. Kasperkiewicz (RAK), 90. Musiolik (RAK), 90+3. Petrasek (RAK) – 43. Mikołajczyk (CHO), 43. Surdykowski (CHO), 49. Paprzycki (CHO)   84. Kasperkiewicz (RAK)

Raków Częstochowa: Gliwa – Petrasek, Niewulis, Domański, Malinowski, Schwarz, Listkowski, Zachara (74' Radwański), Kun, Kasperkiewicz, Lewicki
Zmiany: Szumski, Radwański, Musiolik, Noiszewski, Mondek, Kościelny, Szczepański

Chojniczanka Chojnice: Janukiewicz – Zawistowski (78' Wołąkiewicz), Pietruszka, Surdykowski (81' Piotrowski), Przybecki, Mikołajczak (67' Drozdowicz), Paprzycki, Podgórski, Grzelczak, Michalski, Boczek
Zmiany: Wnuk, Sylwestrzak, Danielewicz, Drozdowicz, Kobryń, Wołąkiewicz, Piotrowski

Sędziowie: Główny: Piotr Lasyk. Asystenci: Damian Rokosz, Marcin Kasprzyk. Techniczny: Rafał Rokosz