3 liga, grupa III

Gwarek Tarnowskie Góry – Foto-Higiena Gać

2:1

finał (0:0)

10.11.2018, 13:00 • Stadion w Tarnowskich Górach, ul. Wojska Polskiego 2 • Dominik Czerenda

Dziękuje za śledzenie relacji. Żegna się Dominik Czerenda. (14:52:22)

90+5

90+2

Gol dla Gwarka!
Strzelcem bramki JARKA.
Podanie z prawej strony na 5 metr, gdzie DAWID JARKA uderzeniem po ziemi daje prowadzenie Gwarkowi!

90

Do regulaminowego czasu gry sędzia dolicza co najmniej 4 minuty.

81

Zmiana w drużynie Gwarek Tarnowskie Góry: z boiska schodzi Cholerzyński, na boisku pojawia się Chrabąszcz.

78

Zmiana w drużynie Gwarek Tarnowskie Góry: z boiska schodzi Joachim, na boisku pojawia się Dworaczek.

78

Gol dla Foto-Higieny!
Strzelcem bramki M.GANCARCZYK.
Filip Barski spod własnej bramki wykopał piłkę daleko w pole gry rywali tam na prawym skrzydle przyjął ją MAREK GANCARCZYK, następnie zbiegł wzdłuż 12 metra, uderzył piłka po drodze dotknęła zawodnika Gwarka i zmyliła tym samym bramkarza gospodarzy. Mamy remis.

73

Żółtą kartkę za krytykę orzeczeń sędziego otrzymuje Łukasz Staroń (Foto-Higiena Gać).

70

Zmiana w drużynie Gwarek Tarnowskie Góry: z boiska schodzi Pikul, na boisku pojawia się Górka.

64

Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Gałaszewski, na boisku pojawia się M.Gancarczyk.

64

Patryk Joachim z prawej strony na 20 metr do Patryka Timochiny, który uderza wysoko nad bramką.

59

Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Krocz, na boisku pojawia się Tylki.

50

Żółtą kartkę za faul otrzymuje Filip Barski (Foto-Higiena Gać).

50

Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Wejerowski, na boisku pojawia się Piórecki.

49

Bramkę z rzutu karnego zdobywa PACH..

48

Michał Grochowski fauluje zawodnika Gwarka i otrzymuje za to czerwoną kartkę. Rzut karny dla Gwarka!

46

Po pierwszej połowie Gwarek Tarnowskie Góry bezbramkowo remisuje z Foto-Higieną Gać. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!

2:1

finał (0:0)

Gole: 49. Pach (kar.), 90+2. Jarka – 78. M.Gancarczyk

Kartki:   50. Barski (FHG), 73. Staroń (FHG)   48. Grochowski (FHG)

Gwarek Tarnowskie Góry: Wiśniewski – Dzido, Cholerzyński, Jarka, Timochina, Joachim, Śliwa, Pach, Dyląg, Cymerys, Pikul
Zmiany: Rosół – Starzyński, Dworaczek, Fojcik, Górka, Chrabąszcz, Piwko

Foto-Higiena Gać: Gąsiorowski – Barski, Dołgan, Staroń, Grochowski, J.Gancarczyk, Gałaszewski, Hawryło, Cieśla, Wejerowski, Krocz
Zmiany: Mynarski – Bujakiewicz, M.Gancarczyk, Tylki, Kubacki, Piórecki, Mazur

Sędziowie: Bartosz Owsiany – Maciej Kosarzecki oraz Krzysztof Glensk (Opole – OZPN Opole)