Wisła Sandomierz – Podbeskidzie Bielsko-Biała

3:2

koniec po dogrywce (1:0)

31.10.2018, 13:00 • Sandomierz • 1/16 finału • Info o zminach stanu (Jarek)

Sensacyjna Wisła Sandomierz po niezwykle emocjonującym spotkaniu pokonuje Podbeskidzie 3:2 i melduje się w kolejnej rundzie. Dziękuję za uwagę! (15:40:07)

67

Zmiana w drużynie Wisła Sandomierz: z boiska schodzi Bażant, na boisku pojawia się Chorab.

67

Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Kostorz, na boisku pojawia się Płacheta.

60

Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Rakowski, na boisku pojawia się Rzuchowski.

52

Błyskawicznie wraca na prowadzenie ekipa z Sandomierza! Strzelcem bramki JAROSŁAW PIĄTKOWSKI.

51

Przyjezdni doprowadzają do wyrównania! Strzelcem bramki GRZEGORZ GONCERZ.

46

Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Kozak, na boisku pojawia się Sierpina.

46

Do przerwy Wisła Sandomierz prowadzi z Podbeskidziem 1:0. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45

40

Do końca pierwszej połowy spotkania pozostało pięć minut. Gospodarze są na dobrej drodze do sprawienia kolejnej niespodzianki.

3:2

Gole: 17. PUTIN (kar.), 52. Piątkowski, 120+1. . – 51. Goncerz, 90+6. Rzuchowski