Fortuna 1 Liga

Bruk-Bet Termalica – Stomil Olsztyn

1:1

finał (0:0)

24.10.2018, 18:00 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • 14. kolejka • Info o zminach stanu (Piotr)

Bruk-Bet dzieli się punktami ze Stomilem. Wynik meczu otworzył dla miejscowych Gergel, a wyrównał i ustalił Trojak. (19:51:13)

90+3

90

3 minuty dorzucone przez sędziego.

90

Termalica przycisnęła w końcówce. Zobaczymy, czy coś z tego wyniknie.

84

Gol dla Stomilu!

Strzelcem bramki MIŁOSZ TROJAK!

Goście doprowadzają do wyrównania, na nieco ponad pięć minut do końca spotkania. Czy to gol rozstrzygający o podziale punktów?

79

Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Wlazło, na boisku pojawia się Stefanik.

79

Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Śledź, na boisku pojawia się Mętlicki.

75

Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Tanczyk, na boisku pojawia się Pi. Głowacki.

74

Niewiele brakowało, by Wlazło podwyższył wynik meczu! Ostatecznie ofiarnie interweniuje Skiba!

70

20 minut do końca spotkania. Bruk-Bet przed momentem znów zagroził bramce Skiby.