Reprezentacja U20

Holandia – Polska

4:1

finał (4:0)

16.10.2018, 19:00 • Katwijk aan Zee (Holandia) • Info o zminach stanu (Jarek Jurkiewicz (@JarekJurkiewicz))

Podopieczni Jacka Magiery w drugiej połowie zdobyli honorowe trafienie i przegrali z reprezentacją "Oranje" 4-1. (20:57:44)

90

80

Do końca spotkania pozostało około dziesięciu minut regulaminowego czasu gry. Wynik pozostaje bez zmian.

71

Gol dla Polski!
Strzelcem bramki ADRIAN BENEDYCZAK.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego i mamy pierwsze trafienie polskiej reprezentacji. Piłkę głową w bramce umieszcza Adrian Benedyczak!

60

Już prawie kwadrans gry drugiej połowy za nami. Wynik nie ulega zmianie, a tutaj czas przytoczyć statystyki:

Strzały celne: 6-0
Strzały niecelne: 4-2
Rzuty rożne: 3-0
Faule: 9-3
Spalone:2-1

46

Do przerwy podopieczni Jacka Magiery przegrywają ze swoimi rówieśnikami z Holandii 4:0 po trzech trafieniach Dani de Witta i jednym Dylana Vente.

45+1

44

Gol dla Holandii!
Strzelcem bramki DANI DE WIT. Gol do szatni wykonaniu gospodarzy i hattrickiem popisuje się już po pierwszej połowie Dani de Wit!

35

Strzelcem bramki DANI DE WIT. Po dobrej akcji naszych "młodych orłów" Tymoteusz Puchacz trafia w poprzeczkę po czym z kontratakiem ruszyli gracze w pomarańczowych trykotach i całą akcję wykończył trafieniem w okienko Dani de Wit!

30

Mimo prowadzenia 2-0 przez reprezentację "Oranje" gospodarze nie odpuszczają i szukają kolejnych trafień.

25

Kontratak wyprowadzony przez gospodarzy zakończony trafieniem do siatki DANI DE WITA młodzieżowego reprezentanta Ajaxu Amsterdam!

20

Holendrzy w przeciągu dwudziestu minut trzykrotnie wykonywali rzut rożny

14

Na prowadzenie wychodzą Holendrzy, a konkretnie akcję pięknym trafieniem z przewrotki wykończył DYLAN VENTE!

1

Holandia: Hoekstra – Zeefuik, Wijdal, Wehrmann, de Witt, Lang, Chong, Pinas, Markelo, van de Looi, Vente

Polska: Bułka – Bednarczyk, Walukiewicz, Chrzanowski, Puchacz – Kanach, Makowski – Strózik, Kopacz, Gutowski -Benedyczak

Rezerwowi: Mleczko, Szota, Slisz, Chodyna, Steczyk, Sobociński, Moder..
Na spotkanie zapraszam we wtorkowy wieczór, a dokładnie na godzinę 18:30, kiedy to podam oficjalne jedenastki jakie wystąpią od pierwszej minuty.
Zdecydowanym faworytem spotkania są Holendrzy, na których kurs oscyluje w granicach 1.50. Na zwycięstwo Polaków przy postawieniu banknotu, na którym widnieje Władysław Jagiełło można zarobić 530 złotych.
Holendrzy znani ze swoich szkółek i akademii, z których co roku wychodzą niezwykłe talenty zajmują obecnie trzecią lokatę. Wpierw zremisowali z Portugalią bezbramkowo by następnie pokonać Anglię 3:1. Ostatnie spotkanie rozgrywali podobnie jak Polacy w poprzedni czwartek. Ich rywalem była reprezentacja Niemiec, z którą zremisowali 1:1.
Reprezentacja do lat 20 prowadzona przez Jacka Magierę jest sukcesywnie przygotowywana do przyszłorocznych Mistrzostw Świata U-20, które odbędą się w Polsce. Obecnie podopieczni byłego trenera warszawskiej Legii rozgrywają spotkania w Elite League U20, w których póki co po rozegraniu trzech spotkań zajmują przedostatnią pozycję. Nasze "młode orły" dotychczas przegrały z Włochami 0:3 oraz Szwajcarami 0:1. W poprzedni czwartek pokonali reprezentację naszych południowych sąsiadów 3:0.
Przed Nami kolejne spotkanie z cyklu Elite League U20, w którym Polska reprezentacja zmierzy się z Holandią.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.