2. Liga

ROW 1964 Rybnik – Ruch Chorzów

1:0

finał (1:0)

30.09.2018, 16:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • 12. kolejka • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

90

Koniec meczu. (17:54:40)

86

Jeszcze jedna wrzutka w pole karne gospodarzy, ale Ci udanie w defensywie.

85

Teraz Bogusz z dystansu, jednak minimalnie nad poprzeczką!

84

Do tego teraz uderzenie Bogusza zablokowane!

83

Chorzowianie jeszcze atakują, ale obrona rybniczan jest na razie jak twierdza nie do przejścia.

82

Mazurek wpada w pole karne i zgrywa do Tkocza, ale ten niecelnie!

80

Obraz gry się nie zmienia. Nadal to rybniczanie dominują na boisku.

78

Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Spratek, na boisku pojawia się Mazurek.

77

Spratek po przechwycie zbiega z piłką w pole karne, ale skutecznie w defensywie jeden z rywali.

76

Coraz bliżej końca tego meczu. Chorzowianie nie mają zbyt wiele do powiedzenia.

74

Dośrodkowanie Tkocza z kornera ląduje na poprzeczce! Sporo szczęścia mają goście!

73

Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Okuniewicz, na boisku pojawia się Brychlik.

72

Jaroszewski centruje w pole karne, dziś do uderzenia dochodzi Spratek, ale interweniuje Lech!

71

Spratek strzela, ale jego próba uderzenia zostaje przyblokowana.

70

Tkocz centruje w pole karne. Akcję zamyka Bojdys, ale minimalnie chybił.

69

Żółtą kartkę otrzymuje Bartolewski (Ruch Chorzów).

68

Chorzowianom zaczyna coraz bardziej zależeć. Ci z minuty na minute wyraźnie przyspieszają.

67

Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Kędziora, na boisku pojawia się Giel.

66

Podgórski strzela z rzutu wolnego bezpośrednio na bramkę, ale trafia wprost w mur.