PKO Ekstraklasa

Pogoń Szczecin – Piast Gliwice

0:2

finał (0:2)

30.07.2018, 18:00 • Stadion Miejski im. Floriana Krygiera, Szczecin • 2 • 2. runda • Mateusz

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia! (19:56:43)
Koniec spotkania! Rywalizacja kończy się triumfem Piasta Gliwice. Trafienia padały jedynie w trakcie pierwszego kwadransa. Później mieliśmy trochę emocji, ale na ich nadmiar narzekać nie mogliśmy. Mogło być znacznie ciekawiej. Pogoń próbowała wywalczyć chociażby bramkę honorową, ale nic z tego.

90+6

90+3

Dwie minuty do zakończenia tego meczu. Przesądzone jest już, że "Portowcy" zakończą go bez dorobku punktowego. Prawdopodobnie nie zdobędą nawet bramki.

90+2

Raz jeszcze zakotłowało się w polu karnym Piasta Gliwice. Mieliśmy uderzenie, ale piłka poszybowała ponad bramką. Goście mogą odetchnąć z ulgą.

90

Spotkanie przedłużone o pięć minut.

89

Żółtą kartkę otrzymuje Zvoninimir Kozulj (Pogoń Szczecin).

87

Walukiewicz popełnił błąd, Bursztyn wyszedł z bramki i nie trafił w piłkę, a to wszystko próbował wykorzystać Jodłowiec! Niewiele brakowało, a mielibyśmy trafienie numer trzy dla gości! W ostatniej chwili zrehabilitował się Walukiewicz.

85

Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Joel Valencia, na boisku pojawia się Tom Hateley.

84

Gospodarze z kolejnym nieudanym atakiem.

83

Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin: z boiska schodzi Radosław Majewski, na boisku pojawia się Sebastian Kowalczyk.

82

Szczecinianie bez wigoru i pomysłu. Tutaj już chyba nic się nie zmieni.

81

Zakończenie spotkania coraz bliżej. Pogoń Szczecin jakby opadła sił. Chyba te ataki z początku drugiej połowy wyczerpały gospodarzy.