3:2

finał (3:1)

25.05.2018, 18:30 • 27. kolejka • Jarosław Kowalski (@JarKowalski13)

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu lajfy com! (20:19:54)

Mecz kończy się minimalnym zwycięstwem Rekordu a to oznacza, że wciąż Gatta nie może być pewna srebrnego medalu na koniec sezonu. Wszystko będzie zależeć od wyniku meczu FC Toruń, który by przeskoczyć ekipę ze Zduńskiej Woli potrzebuje zwycięstwa na wyjeździe z piastem Gliwice.

39:50

Dotarła piłka na linię pola bramkowego do Krawczyka, który się obrócił i uderzył, instynktownie broni Kałuża!

39:37

Prosta strata przyjezdnych. Aut dla Rekordu, wraca do bramki szybko Słowiński.

38:52

Gatta znów wycofuje bramkarza.

38:25

Piąty faul Rekordu!

38:23

Kapitalnej sytuacji nie wykorzystał Szymczak! Przegrał pojedynek sam na sam!

38:10

Broni Kałuża strzał Marciniaka. Źle wykonany aut przez gości, wraca do bramki Słowiński.

37:45

Założony zamek przez Gattę, brakuje jednak strzałów.

36:26

Grają z lotnym bramkarzem goście!

36:26

Timeout dla gości.

36:25

Przejął piłkę na swojej połowie Pautiak i pobiegł sam do kontry, jego strzał został zablokowany.

34:25

Przestrzelił w dobrej sytuacji Budniak. Coraz więcej dzieje się w ostatnim czasie na boisku.

33:55

Biel w sytuacji sam na sam uderza wprost w Słowińskiego, w odpowiedzi w dobrej sytuacji znalazł się Milewski, ale interweniuje Kałuża!

32:49

Jeszcze jedna dobra interwencja Kałuży. Nie ustają w atakach przyjezdni.

32:24

Bardzo niecelny strzał z daleka Słowińskiego.

32:08

Olczak przejął piłkę na prawej stronie i po chwili uderzył, lecz wprost w Kałużę.

31:08

Dobra interwencja w defensywie Szymczaka, czysto zatrzymał kontrę Rekordu. Po chwili miejscowi jednak odzyskują piłkę. Na koniec broni Słowiński.

29:51

Interwencja Kałuży po strzale Milewskiego. Po rzucie rożnym futsalówka ponownie trafia do Milewskiego, który uderza jednak wprost w golkipera Rekordu.

29:33

Czwarte przewinienie na koncie Rekordu.

28:49

Dobrą pozycją na prawej stronie miał Surmiak, lecz jego płaski strzał dobrze broni Słowiński.

28:27

Uderzenie ponad bramką Milewskiego.

27:53

Dwukrotnie świetnie interweniuje Kałuża! Coraz groźniejsze ataki gości.

27:34

Olczak próbował przelobować golkipera rywali z lewej flanki, ale spudłował.

27:26

Pierwszy faul Gatty po przerwie.

26:32

Krawczyk uwolnił się od opieki Popławskiego i po chwili płasko uderzył z dystansu. Dobrze ustawiony Kałuża skutecznie interweniuje.

26:13

Trzecie przewinienie bielszczan.

25:11

Gol dla Gatty Active!

Zakotłowało się w polu bramkowym gospodarzy, które zdołał zamienić na bramkę ARKADIUSZ SZYPCZYŃSKI! Łapią kontakt przyjezdni!

24:14

Pierwszy faul Rekordu w drugiej połowie.

23:38

Dalekie podanie Biela na lewe skrzydło do Seidlera, który uderzył wprost w Słowińskiego.

22:38

Kolejna niecelna próba z własnej połowy Słowińskiego. Inicjatywa po przerwie zdecydowanie po stronie gości.

22:29

Ładnie uporał się z obrońcami Krawczyk po czym strzelił z dystansu, odbija piłkę Kałuża.

21:28

Ładnie rozegrali akcję przyjezdni, lecz uderzenie z pierwszej piłki Szypczyńskiego instynktownie broni Kałuża!

21:17

Na strzał z własnej połowy zdecydował się Słowiński, lecz posłał piłkę wysoko nad bramką.

20:18

Pierwsza dobra interwencja Kałuży, który w przerwie zastąpił w bramce Nawrata.

20:00

Miejscowi mają korzystny wynik po pierwszej połowie. Gościom walczącym wciąż o srebrny medal potrzebne są minimum dwa gole w drugiej części gry. Jak przegrają to szanse na srebro będą mieli piłkarze z Torunia.

20:00

Pierwsza połowa skończona

18:47

Niecelne uderzenie z dystansu Milewskiego.

18:29

Z ostrego kąta z lewej flanki uderzał Biel, po interwencji Słowińskiego futsalówka trafiła w boczną siatkę.

17:30

Teraz po drugiej stronie dwukrotnie świetnie interweniował Słowiński. Mają co robić obaj golkiperzy.

17:21

Dobre zagranie na lewe skrzydło do Marciniaka, który starał się pokonać Nawrata strzałem w krótki róg, ale ten nie dał się zaskoczyć.

16:44

Pierwszy faul Rekordu.

16:27

Zakotłowało się teraz w pobliżu pola bramkowego przyjezdnych. Udało się im zablokować strzały rywali.

14:43

Udało się gościom przełamać obronę Rekordu. MARIUSZ MILEWSKI otrzymał piłkę na prawej flance i precyzyjnym strzałem pokonał Nawrata!

14:25

Trzecie przewinienie na koncie Gatty.

13:33

Słowiński broni strzał z dystansu Biela.

13:22

Kubik przechwycił piłkę na połowie rywala, lecz nie zdołał podać do lepiej ustawionego kolegi. Róg.

12:14

Atomowe uderzenie Seidlera od razu po wrzutce z kornera. Potem jeszcze równie mocno Seidler dobijał, lecz tym razem piłka poszybowała nad bramką.

11:54

Niecelny strzał Seidlera, w odpowiedzi dobrą interwencją popisuje się Nawrat.

10:35

Mocne i bardzo niecelne uderzenie Popławskiego z dystansu. Nadal przewaga po stronie Rekordu.

9:52

Gol dla Rekordu!

Kapitalnie rozegrana akcja przez miejscowych. Podania w powietrzu z pierwszej piłki i na koniec uderzenie wolejem MICHAŁA MARKA!

9:11

Dobra interwencja Słowińskiego po płaskim uderzeniu Budniaka. Po chwili po drugiej stronie skutecznie broni Nawrat. Rzut rożny dla Gatty.

8:34

7:17

Niewykorzystane sytuacje się mszczą! Mogło być 1:1 a tymczasem mamy 2:0 dla Rekordu. ŁUKASZ BIEL wykorzystał dobre podanie z prawej flanki. Strzałem z pierwszej piłki trafił do siatki!

6:51

Podanie na wolne pole do Milewskiego, który będąc sam przed bramkarzem przestrzelił!

6:08

Pierwszy faul na koncie gości.

5:11

Blokowane kolejne uderzenia przyjezdnych, którzy od razu po zdobyciu bramki ruszyli do ataku.

3:46

Świetny strzał z dystansu prawą nogą PAWŁA BUDNIAKA! Piłka wpada do bramki tuż przy prawym słupku!

3:25

Zablokowane uderzenie z lewego skrzydła Bondara. Po kornerze strzelał Budniak, ale nie trafił w bramkę.

2:30

Dobre podanie na lewą flankę dostał Seidler, lecz potem Słowiński dalekim wyjściem z bramki nie pozwolił mu oddanie strzału.

1:52

Płaskie uderzenie z kilku metrach Kubika pewnie wybronione przez Słowińskiego.

1:17

Zablokowane uderzenie Janovsky'ego zablokowane. Po chwili jeszcze strzelał Biel, ale bardzo niecelnie.

0:56

Janovsky dostał dobre podanie na lewe skrzydło, zagrywał potem w pole bramkowe, ale nie było tam nikogo, kto by mógł zakończyć tę akcję strzałem.

0:00

Rekord Bielsko-Biała: Kałuża, Nawrat – Surmiak, Biel, Gąsior, Popławski, Budniak, Franz, Cichy, Bondar, Marek, Kubik, Janovsky, Seidler

Gatta Active Zduńska Wola: Słowińśki, Miłosiński – Olczak, Chanukow, Milewski, Krawczyk, Marciniak, Szymczak, Pautiak, Szypczyński
Na relację z tego meczu zapraszam na godzinę 18:30. Bądźcie z nami na portalu lajfy com!
/W fazie zasadniczej Rekord pokonał u siebie Gattę 5:2 (Paweł Budniak 2, Łukasz Biel, Ołeksandr Bondar, Michał Marek – Mateusz Olczak, Marcin Stanisławski). Więcej emocji było w rewanżu. Gatta u siebie przegrała tylko 2:3 tracąc bramkę w przedostatniej minucie (Mariusz Milewski, Daniel Krawczyk – Paweł Budniak, Rafał Franz, Artur Popławski).
Ekipa ze Zduńskiej Woli jest obecnie na drugiej lokacie w tabeli i jest już pewna, że z podium nie spadnie. Natomiast nie jest do końca pewne czy utrzymają się na drugim miejscu. FC Toruń traci do Gatty 2 oczka. Zdobył jednak mniej punkt w pierwszej części sezonu, więc Gatcie do szczęścia wystarcza dzisiaj remis.
Gospodarze tego meczu już od jakiegoś czasu są pewni mistrzowskiego tytułu. Nie może być jednak inaczej gdy się w fazie zasadniczej odniosło komplet zwycięstw i nawet podział punktów nie spowodował by ktoś miał szanse ich dogonić. Rekord w pełni zasłużenie został ponownie mistrzem Polski.
Serdecznie zapraszam na relację z Futsal Ekstraklasy. Rekord Bielsko-Biała – Gatta Active Zduńska Wola. To mecz 27 kolejki.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:30.