PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków – Lech Poznań

1:1

finał (0:0)

13.05.2018, 18:00 • Stadion Miejski im. Henryka Reymana, Kraków • Grupa Mistrzowska • Jarek

Brak słów, cóż to był za mecz! Ogromne emocje w drugiej połowie, zamieszanie na trybunie Wisły i gol odchodzącego po sezonie z Białej Gwiazdy Brożka w ostatniej minucie! Wisła Kraków przedłuża swoje szanse na grę w europejskich pucharach. Lech z kolei, co wiedzieliśmy już po zakończeniu meczu Legii, nie liczy się już w walce o mistrzostwo. Dziękuję za uwagę! (20:12:41)

90+9

90+9

90+9. Paweł BROŻEK - 1:1

90+9

Gol dla Wisły!

Coś niesamowitego! Błąd jednego z defensorów Lecha i gospodarze doprowadzają do wyrównania! Piłka trafiła do PAWŁA BROŻKA, który strzałem z ostrego kąta pokonuje golkipera Lecha i w piękny sposób żegna się z kibicami Wisły!

90+9

Bezsensowne zachowanie Dilavera, który nie będąc w ogóle na boisku wykluczył się z ostatniego meczu przeciwko Legii.

90+8

I Dilaver także!

90+8

Burić, będący na ławce także zostaje ukarany!

90+7

Janicki również upomniany za udział w przepychance.

90+7

Cuesta upomniany kartonikiem za brzydkie zachowanie wobec Makiego.

90+7

Powtórki pokazuję, że na małe aktorstwo pozwolił sobie w tej sytuacji Makuszewski.

90+6

Ostra przepychanka pomiędzy zawodnikami obydwu drużyn!

90+6

Bartkowski dobrze poradził sobie z uciekającym na wolne pole Makuszewskim. Zawodnik Lecha nie podnosi się z murawy, co bardzo nie podoba się kibicom i zawodnikom Wisły Kraków.

90+4

Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Kamil Jóźwiak, na boisku pojawia się Niklas Barkroth.

90+3

Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Christian Gytkjaer, na boisku pojawia się Elvir Koljić.

90+3

Próbują, walczą jeszcze o korzystny rezultat gospodarze. Wszystko wskazuje jednak na to, że marzenia Wisły o grze w Europie pójdą z dymem.