2:2

finał (1:1)

06.05.2018, 20:45 • Camp Nou, Barcelona • Runda 36 • Jarek

Z mojej strony to już wszystko! Dziękuję za uwagę i zapraszam na inne relacje za pośrednictwem naszego portalu. Do zobaczenia! (22:45:20)

Gran Derbi dobiega końca! Grająca całą drugą połowę w osłabieniu Barcelona nie daje się pokonać i remisuje z Realem Madryt 2:2! Trzeba przyznać, że klasyk nie zawiódł, choć część fauli i ostrych zagrań z pewnością mogłoby być zastąpione przez większa ilość ciekawych akcji.

90+5

Uderza z dystansu Bale, a piłka ociera się o jednego z zawodników Barcy. Jeszcze korner wykonywać będą przyjezdni!

90+4

Znakomitą okazję mieli barcelończycy, jednak w prosty sposób stracili futbolówkę. Teraz z akcją ruszają Królewscy.

90+3

Paulinho w ostatniej chwili zostaje uprzedzony w polu karnym Realu! Rzut rożny wykonywać będą zawodnicy Barcelony.

90+2

Zmiana w drużynie FC Barcelona: z boiska schodzi Luis Suárez, na boisku pojawia się Paco Alcácer.

90+1

W natarciu madrytczycy. Zamknięci w okolicach własnego pola karnego są Katalończycy.

90

O cztery minuty przedłużone zostaje El Clasico!

89

Za moment rozpocznie się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Coraz mocniej napierają goście, którzy z pewnością mają więcej sił. Zobaczymy, czy zdołają to wykorzystać.

87

Z Urugwajczykiem wszystko jest już w porządku. Miejmy nadzieję, że w ostatnich minutach więcej będzie emocji związanych tylko ze sportem.

86

Znów zaostrza nam się gra na Camp Nou. Mocno ucierpiał Luis Suarez, ale nie przerywają gry przyjezdni, którzy starają się wykorzystać przewagę liczebna.

86

Pełno żółtych kartek w dzisiejszym meczu. Tym razem arbitrowi podpadł Rakitić.

85

Zmiana w drużynie Real Madryt: z boiska schodzi Toni Kroos, na boisku pojawia się Mateo Kovačić.

84

Seria rzutów rożnych dla ekipy z Madrytu. Czy napór Realu zakończy się bramką?

83

Próbują szczęścia Królewscy. Teraz z całą pewnością gra w przewadze powinna im pomóc. Ciężko będzie się bronić Barcelonie.

82

Kolejny raz na bramkę Realu Madryt uderzał Leo Messi, jednak tym razem jego strzał znakomicie wybronił Navas!

2:2

finał (1:1)

Gole: 10. L. Suárez, 52. Messi – 15. Ronaldo, 72. Bale

Kartki:   44. L. Suárez (BAR), 45. Messi (BAR), 86. Rakitić (BAR) – 13. Nacho (REA), 31. Varane (REA), 44. Ramos (REA), 77. Marcelo (REA), 77. Bale (REA)   45+3. Roberto (BAR)

Strzały celne: 4:5. Strzały niecelne: 4:8. Rzuty rożne: 6:5. Spalone: 5:2. Foule: 8:20.

FC Barcelona: ter Stegen – Roberto, Piqué, Umtiti, Alba – Coutinho (46. Semedo), Rakitić, Busquets, Iniesta (C) (58. Paulinho) – Messi, L. Suárez (90+2. Alcácer).
Zmiany: Cillessen – Denis Suárez, Semedo, O. Dembèlé, Vermaelen, Alcácer, Paulinho.

Real Madryt: Navas – Nacho (68. L. Vázquez), Varane, Ramos (C), Marcelo – Modrić, Casemiro, Kroos (85. Kovačić) – Bale, Benzema, Ronaldo (46. Asensio).
Zmiany: Casilla – Vallejo, L. Vázquez, Hernández, Asensio, D. Ceballos, Kovačić.

Sędzia główny: Alejandro Hernandez
Asystenci: Teodoro Sobrino, Jose Naranjo
Sędzia techniczny: Ricardo Escudero