Stal Mielec – Odra Opole

2:2

finał (0:0)

20.04.2018, 20:45 • Stadion MOSiR, Mielec • 27. kolejka • Wiktor Strzelczyk

Niesamowity mecz. Grający od 27. minuty Stal Mielec w 81. minucie przegrywała już 0-2. Do końca wierząc w swoje możliwości odrobiła straty. Najpierw po karnym gola zdobył Bartosz Nowak, a tuż przed końcem gola zdobył Michał Janota. Gol stadiony świata. Dla Odry, która skutecznie wykorzystała swoje szanse oba gole zdobył Szymon Skrzypczak. Dziękujemy za dziś! (22:41:30)

90+6

90+6

Było groźnie, ale bez strzału.

90+5

Rzut rożny dla Mielca!

90+5

Stal atakuje! zeka nas jeszcze około minuta, gdyż były przerwy.

90+4

Gol dla Stali Mielec!
Strzelcem bramki MICHAŁ JANOTA. Huknął z dystansu Janota i zdobył NIEPRAWDOPODOBNĄ bramkę! Cudo! W samo okienko.

90+3

Nowak szukał Araka – była to groźna wrzutka. Tymczasem Wroński wywalczył róg.

90+2

Krzysztof Kiercz strzela głową po wrzutce Dobrotki z autu, ale piłka ląduje nad poprzeczką.

90+1

Za grę na czas upomniany kartką został bramkarz gości Mateusz Kuchta.

90

Majecki wyłuskał piłkę spod nóg Skrzypczaka. Tymczasem aż 5 dodatkowych minut nas czeka.