PlusLiga mężczyzn - play-off

Jastrzębski Węgiel – Trefl Gdańsk

1:3

finał (25:14, 21:25, 23:25, 14:25) Serie: 0:1

18.04.2018, 20:38 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Jastrzębie-Zdrój • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

13:24

Do tego Muzaj myli się w ataku i piłka meczowa dla Trefla.

9:11

Muzaj zablokowany przez Grzyba! Czas dla gospodarzy!

23:25

Muzaj skutecznie w ataku! Challenge na życzenie gości wskazuje na aut! Trefl wygrywa trzeciego seta!

23:24

Ernastowicz psuje serwis i goście mają piłkę setową!

18:19

Sobala zatrzymuje blokiem gości i teraz o czas prosi Anastasi!

14:16

Derocco myli się w ataku i o czas prosi trener gospodarzy.

21:25

Kampa też myli się przy serwisie i to gdańszczanie doprowadzają do remisu! 10 minut przerwy!

20:24

Za to teraz Schulz pewnie po skosie i to goście mają setbola!

18:23

Po przerwie punktowy blok dorzuca Wojtek Grzyb i to goście są coraz bliżej wygadania tego seta!

18:22

O proszę! As serwisowy Piotrka Nowakowskiego! Czas dla gospodarzy.

14:16

Kolejna kontra gospodarzy, a w niej po skosie skutecznie Muzaj. Czas na życzenie Anastasiego!

9:12

Kosok zablokowany na środku i czas dla gospodarzy.

25:14

Szybko i bardzo pewnie wygrana pierwsza odsłona meczu w Jastrzebiu przez gospodarzy! Kończy Derocco w kontrze.