2. Liga

Gwardia Koszalin – Rozwój Katowice

0:0

finał (0:0)

15.04.2018, 13:00 • Stadion im. Stanisława Figasa, Koszalin • 26. kolejka • Info o zminach stanu (Sebastian)

Rozwój stracił pierwsze punkty w rundzie wiosennej. Jego pojedynek na wyjeździe z Gwardią Koszalin zakończył się bezbramkowym remisem. Beniaminek z coraz mniejszą szansą na utrzymanie. (14:53:47)

90

60

Coraz mniej czasu mają zawodnicy obu drużyn na zmianę wyniku. Z remisu nie będą usatysfakcjonowani ani gospodarze, ani przyjezdni.

46

Do przerwy bez bramek w Koszalinie. Publiczność musi się uzbroić w cierpliwość i liczyć, że worek z golami rozwiąże się w drugiej połowie.

45

15

Bezbramkowy początek spotkania. Beniaminek nie zna na razie sposobu na rozmontowanie defensywy Rozwoju Katowice. Tam prym wiedzie doświadczenie Czekaja oraz Gancarczyka.

1

Po przykrej porażce z Radomiakiem beniaminek spróbuje poprawić się w meczu z Rozwojem Katowice. Drużyna z Górnego Śląska spisuje się rewelacyjnie w rundzie wiosennej. Pierwszy gwizdek Marcina Szczerbowicza o godzinie 13.
Witamy. Mecz rozpocznie się o 13:00 i będziemy informować o zmianach stanu..