Betclic 2. Liga

Radomiak Radom – Gwardia Koszalin

5:0

finał (3:0)

11.04.2018, 17:00 • Stadion MOSiR im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu • 23 • 23. kolejka • Bartosz Biernacki

Po mocnym poczatku tego meczu Radomiak nie odpuścił do ostatniej minuty i d drugiej połowie dołożył kolejne dwie bramki co dało zespołowi gospodarzy pewną wygraną w dzisiejszym meczu. Dziękuje za uwagę. Zapraszmy na kolejne relacje live. (18:52:45)

90

90

Gol dla Radomiaka!
Masakra Gwardii Koszalin w Radomiu! JAKUB ROLINC po raz drugi po dośrodkowaniu w pole karne zdobywa 5 gola dla Radomiaka Radom!

88

JAKUB ROLINC po dośrodkowaniu Winsztala w dobitce pakuje piłkę do bramki Hartleba. Ostateczna kropka nad i w tym meczu ze strony gospodarzy.

87

Gwardia faulje przy lini bocznej. Okazja do dośrodkowania dla Radomiaka.

85

Jeszcze rożny dla Zielonych. Klabnik nie zdołał nic zrobić z tej piłki.

82

W tym spotkaniu za wiele już się nie wydarzy. Radomiak gra już na czas.

81

Patryk WInsztal zmienia Mikitę.

79

Rożny dla gości. Bez zagrożenia dla Radomiaka.

77

Niecelny strzał Gwardii. Gostomski nie ma dziś za dużo pracy.

75

Grudniewski zatrzymał kontratak gości.

73

Baraniwski zmieniony przez Stańczyka.

73

Kolejne zmiany w ekipie Gwardii. Majtyka zmienia Szamatiuka.

71

Gwaria pogubiona. Zawodnicy wybijają piłkę ,,aby dalej od bramki''.

69

Jabłoński zmienia Agu.

68

Mikita zatrzymany. Jeszcze próba Rolinca, ale też nie udało mu się przebić przez obronę Koszalina.

66

Faulowany był Mazan.

65

Rolic dostał świetną piłkę od Mazana, kótry minął obronę Gwardii. Czech jednak nie potrafił tego wykorzystać. Od bramki goście z Koszalina.