Betclic 2. Liga

Radomiak Radom – Gryf Wejherowo

0:1

finał (0:0)

07.04.2018, 16:00 • Stadion MOSiR im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu • 25 • 25. kolejka • Bartosz Biernacki

Mecz w Radomiu kończy się zasłużonym 3 punktowym wynikiem dla gości. Gryf wykorzystał sytuację w meczu i zdecydowany brak zgrania w drużynie gospodarzy. Zapraszamy na kolejne relacje live! Dziękuje za uwagę. (17:57:46)

90+3

90+3

Brytalne wejście Maciejewskiego i czerwona kartka! Mazan ucierpiał w tym starciu!

90

Maciejewski za Wojowskiego. Jeszcze zdecydował się na zmanę w końcówce meczu trener Gryfa.

87

Radomiak próbuje na wsyztskie sposoby przebić się przez obronę Gryfa, ale bezskutecznie.

85

Świetne podanie na drugą stronę boiska do Winsztala, ale ten nie był w stanie opanować piłki.

82

Wojowski ukaranany żółtym kartonikiem za faul na Agu.

82

Jabłoński mocno uderzał w polu karnym. Został zablokowany.

80

Jeszcze 10 mint regulaminowego czasu gry. Zobaczymy czy coś jeszcze wydarzy się w tej połowie.

79

Tak jak wspominałem przed chwilą Winsztal zmienia w tym meczu Skowrona.

79

Gotowy do gry Winsztal.

77

Radomiak gra tak jakby już stracił nadzieję, chyba nie ma co liczyć na wyrównanie w tym meczu.

75

Bradzo brzydki faul na zawodniku Gryfa. Kartką ukarany kapitan Radomiaka – Maciej Świdzikowski.

73

Jakbu Wróbel zmienia Simona Colinę.

71

Zieloni na zamknięci na swojej połowie. Gryf walczy o kolejną bramkę.Rzut rożny dla gosci.