Betclic 2. Liga

Siarka Tarnobrzeg – Garbarnia Kraków

0:1

finał (0:0)

04.04.2018, 16:00 • Stadion Miejski, Tarnobrzeg • 20 • 20. kolejka • Sebastian Zuba

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne transmisje na naszym portalu. (17:57:35)
Po bardzo słabej drugiej połowie komplet punktów inkasują goście. Gospodarze po przerwie nie potrafili narzucić swojego stylu gry i stworzyć realnego zagrożenia pod bramką Cabaja. Przyjezdni konsekwencją w grze doprowadzili do zwycięstwa.
Niestety bardzo słabą postacią był również sędzia, który nie panował nad tym co działo się na boisku.

90+6

90+2

Żółtą kartkę otrzymuje Wojcieszyński (Garbarnia Kraków).

90

Sędzia doliczył 6 minut do regulaminowego czasu gry.

90

Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Serafin, na boisku pojawia się Krykun.

88

Żółtą kartkę otrzymuje Witasik (Siarka Tarnobrzeg).

87

Żółtą kartkę otrzymuje Witkowski (Siarka Tarnobrzeg).

86

Zza pola karnego strzelał Radulij, lecz będzie róg.

83

Furtak leży w polu bramkowym i jest opatrywany przez sztab medyczny.

82

Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Kubowicz (Siarka Tarnobrzeg).

80

Żółtą kartkę otrzymuje Furtak (Garbarnia Kraków).

79

Przyjezdni ambitnie walczą o każdą piłkę. Widać bardzo zależy im na zainkasowaniu kompletu punków.

77

Zza pola karnego ponad bramką uderza Broź.

76

Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Ropski, na boisku pojawia się Mróz.

73

Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Kiebza, na boisku pojawia się Gawle.

72

Zza pola karnego niewiele nad poprzeczką strzelał Galara.

70

Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Dawidowicz, na boisku pojawia się Galara.

69

W dogodnej sytuacji Radulij trafia prosto w obrońcę Garbarni.

65

Gol dla Garbarnii!
Strzelcem bramki SERAFIN.

Po składnej akcji gości PATRYK SERAFIN z siedmiu metrów pokonuje Krupę.

63

Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Siedlarz, na boisku pojawia się Ogar.

62

Żółtą kartkę otrzymuje Płatek (Siarka Tarnobrzeg).

61

Po składnej akcji skrzydłem Siarka będzie miała rzut rożny.

59

Na spalonego dał się złapać Siedlarz.

57

Wójcik trącnął piłkę po dośrodkowaniu i piłka przechodzi minimalnie obok bramki.

56

Dobrą wrzutką w pole karne popisał się Grzesik.

54

Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Cupriak, na boisku pojawia się Broź.
Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Głaz, na boisku pojawia się Janeczko.

52

Dalekim wyjściem poza pole karne Krupa przerywa akcję gości.

49

Żółtą kartkę otrzymuje Siedlarz (Garbarnia Kraków).
Żółtą kartkę otrzymuje Kubowicz (Siarka Tarnobrzeg).

47

W pole karne groźnie dośrodkował Głaz.

46

Po emocjonującej pierwszej połowie i bardzo wielu sytuacjach podbramkowych, aż trudno uwierzyć, że mamy bezbramkowy remis. Mimo niezbyt wysokiego tempa gry zawodnicy obu drużyn dość łatwo przedostają się pod bramkę rywali, lecz nie potrafią zdobyć bramki.
Po przerwie szykują nam się spore emocje. Wracamy za kilkanaście minut.

45

45

W sytuacji sam na sam Ropski uderza wysoko nad poprzeczką.

42

Kapitalny rajd Cupriaka zakończony dośrodkowaniem, po którym Ropski strzelił w dolny róg, lecz Cabaj popisał się fantastyczną obroną.

41

Fantastyczną interwencją popisał się Krupa, który obronił strzał z najbliższej odległości.

39

W polu karnym zanurkował Głaz, ale sędzia nie dał się nabrać.

38

Żółtą kartkę otrzymuje Garzeł (Garbarnia Kraków).

35

Wzdłuż bramki groźnie zagrał Kiebzak, lecz żaden z jego partnerów nie przeciął podania.

33

Po groźnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego z główki strzela Ropski, lecz trafia prosto w Cabaja.

31

Żółtą kartkę otrzymuje Wójcik (Garbarnia Kraków).

29

Z rzutu wolnego Serafin uderzył na bramkę, lecz Krupa nie dał się zaskoczyć.

28

W sytuacji sam na sam Cupriak uderzył wprost w bramkarza.

27

Z ostrego kąta celnie przymierzył w bramkę Ropski, lecz Cabaj łapię piłkę bez problemu.

26

Gra toczy się w środku pola. Siarka stara się narzucić swój styl gry.

22

Żółtą kartkę otrzymuje Cupriak (Siarka Tarnobrzeg).

21

Po groźnym ataku Siarki Kalemba wybija piłkę na róg.

19

Na spalonym złapany został Furtak.

16

Z ostrego kąta mocno i niecelnie uderzył Dawidowicz.

15

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Wojcieszyński, lecz stoperzy Siarki bez problemu przejęli piłkę.

11

Po dośrodkowaniu z kornera głową tuż obok bramki uderzył Ropski.

10

Z kilkunastu metrów tuż przy słupku uderzył Głaz, lecz Cabaj zdołał wybić piłkę na róg.

9

Przy linii bocznej został sfaulowany Grzesik i od rzutu wolnego rozpocznie Siarka.

7

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Dawidowicz lecz zagrał zbyt słabo.

6

Groźne dośrodkowanie Furtaka po, którym do strzału dochodzi Wójcik i uderza tuż obok słupka.

4

Trwa walka o opanowanie środka pola.

2

W pole karne dośrodkował Dawidowicz lecz Cabaj bez problemu chwycił piłkę.

1

Sędziowie wyprowadzają już piłkarzy na murawę. Zaraz rozpoczynamy!
Zawodnicy zakończyli już rozgrzewkę i zeszli do szatni. Do pierwszego gwizdka sędziego pozostało 10 minut.

Siarka Tarnobrzeg: Krupa – Ropski, Cupriak, Grzesik, Radulj, Płatek, Dawidowicz, Kubowicz, Witasik, Witkowski, Głaz

Garbarnia Kraków: Cabaj – Pietras, Serafin, Masiuda, Siedlarz, Garzeł, Wojcieszyński, Furtak, Wójcik, Kalemba, Kiebzak

Sędziowie: Rokosz – Rokosz, Kasprzyk – Drobot
Czy Garbarnia przełamie się w Tarnobrzegu, czy też podopieczni trenera Gąsiora sięgną po komplet punktów, okaże się w trakcie transmisji, która rozpocznie się na kwadrans przed pierwszym gwizdkiem arbitra.
W rundzie jesiennej w spotkaniu pomiędzy tymi drużynami górą byli Krakowianie, którzy zwyciężyli 3-1. Jednak w zbliżającym się spotkaniu faworytem będą gospodarze, którzy wyżej plasują się w tabeli i będą posiadać atut własnego boiska.
Siarka Tarnobrzeg do spotkania przystąpi podbudowana zwycięstwem w Rybniku. Kolejny raz "trenerskim nosem" popisał Włodzimierz Gąsiąr, który w drugiej połowie desygnował do gry trzech graczy, którzy strzelili po jednej bramce. Ciekawe czy wystarczy to aby Głaz, Janeczko i Cupriak wskoczyli do wyjściowej jedenastki.
Garbarnia Kraków aktualnie plasuje się na jedenastej pozycji z dorobkiem dwudziestu czterech punktów. Krakowianie w tym roku doznali dwóch porażek, dlatego aby zachować bezpieczną pozycje w tabeli muszą zacząć punkować
Po wyjątkowo długiej przerwie tarnobrzescy kibice wreszcie będą mogli obejrzeć swoich ulubieńców w akcji. Rozpoczyna się właśnie czas nadrabiania zaległości spowodowanych przełożeniem spotkań z powodu złego stanu murawy w Tarnobrzegu.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.