5:3

finał (2:1)

25.03.2018, 16:00 • Hala Sportowa, Ruda Śląska. • 19. kolejka • Dawid Czempisz

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne emocje do naszych relacji! (17:38:00)
To już koniec tego niezwykle emocjonującego futsalowego widowiska. Ostatecznie Gwiazda Ruda Śląska wygrywa 5:3 z Odrą Opole i przybliża się do uzyskania na koniec sezonu miejsca barażowego. Bramki dla miejscowego teamu zdobywali dzisiaj Bartosz Siadul (dwie), Michał Dubiel, Michał Hyży oraz Ariel Piasecki. Z kolei gole dla gości zdobywali Paweł Boczarski (dwa) oraz Adam Krok. Warto również zauważyć, że czerwoną kartkę w drugiej połowie zobaczył jeszcze Bartosz Siadul. Tym samym rudzianie umacniają się na drugim miejscu w tabeli.

39:30

Ależ kombinacja przyjezdnego teamu! Ostatecznie Adam Krok huknął z linii pola karnego i minimalnie chybił celu!

39:00

Rozpoczyna się ostatnia minuta tej rywalizacji. Goście ruszają do decydujących ataków z lotnym bramkarzem.

38:20

Krzysztof Meryk na ostatnie dwie minuty pojawił się na boisku w roli lotnego bramkarza.

38:03

Mrowiec dobrze wypatrzył na skrzydle wychodzącego na pozycję Piaseckiego, a ten kropnął w boczną siatkę.

37:53

Gospodarze starają się teraz przez dłuższy czas utrzymać w posiadaniu piłki. Ostatecznie Boczarski zdołał wrócić już do gry.

37:23

Strzelający Mrowiec wpadł w tej sytuacji w Pawła Boczarskiego. Wydaje się, że zawodnik gości mógł doznać groźnego urazu.

36:55

W dalszym ciągu Groszak pomaga partnerom w rozgrywaniu akcji w ataku pozycyjnyn. Nie stwarza to jednak sytuacji strzeleckich.

36:00

Do końca spotkania pozostały już tylko cztery minuty. Za moment grę od bramki wznowi Łukasz Groszak.

35:31

Groszak podłączył się do ofensywnej akcji swojej ekipy i teraz w przewadze rozgrywają atak goście z Opola.

34:53

Gol dla Gwiazdy!
Bramkę z rzutu karnego zdobywa ARIEL PIASECKI.

Pewnym egzekutorem rzutu karnego był Ariel Piasecki i Gwiazda Ruda Śląska podwyższa tym samym prowadzenie!

34:52

Sporo szczęścia miał w tej sytuacji Mrowiec. Kompletnie bezsensowny wślizgu w polu karnym Bieniasa i będzie rzut karny dla miejscowych!

34:02

Od dłuższego czasu utrzymuje się jednobramkowe prowadzenie Gwiazdy Ruda Śląska, ale jeszcze wszystko może się w tym meczu wydarzyć.

33:30

Znowu bliski szczęścia był Małek. Jego strzał zza pola karnego odbił się od rywala i przeleciał tuż obok bramki.

33:19

Zagranie ze skrzydła Marcina Brysza zostało zablokowane. Po chwili szczęścia próbował Maciej Małek, ale piłka po rykoszecie wyszła na korner.

32:34

W dalszym ciągu gospodarze muszą uważać na przewinienia. Po dobrym wyprowadzeniu kontry przez Dubiela w boczną siatkę uderzył Piasecki.

5:3

finał (2:1)

Gole: 2. Siadul, 2. Siadul (Dubiel), 22. Dubiel (Brysz), 29. Hyży, 35. Piasecki (kar.) – 18. Boczarski (10 m rzut karny), 25. Krok, 28. Boczarski

Kartki:   13. Siadul (RDS)   28. Siadul (RDS)

Gwiazda Ruda Śląska: Barteczka (Płaczek) – Brysz, Piasecki, Dubiel, Siadul – Widuch, Naleśnik, Hyży, Mrowiec, Hiszpański, Małek, Działach, Dynek.

Odra Opole: Groszak (Staroń) – Nowosielski, Riemann, Bienias, Meryk – Boczarski, Karnatowski, Nesterów, Osuchowski, Krok, Dora.

Główny: Sławomir Steczko (Kraków)
Drugi: Tomasz Frąk (Ostrowiec Świętokrzyski)
Czasowy: Grzegorz Wiercioch (Knurów)