5:2

finał (0:0)

24.03.2018, 18:00 • Hala sportowo-widowiskowa, Pniewy • 18. kolejka • Paweł

Dziękuję za uwagę w ten sobotni wieczór i zapraszam na następne relacje na naszym portalu! (19:36:04)

Historyczne zwycięstwo pniewian stało się faktem! Red Dragons po raz pierwszy wygrali nad Gattą Active. Można stwierdzić, że widelidera Futsal Ekstraklasy zgubiła nieskuteczna gra przy pustej bramce.

39:53

Gol dla Red Dragons!
ŁUKASZ FRAJTAG celnie strzela przez całą długość boiska!

39:27

Tym razem nie było mowy o pudle, bowiem ROMAN WACHUŁA dogonił piłkę na połowie przeciwnika i z bliska umieścił ją w siatce.

38:37

I znów pudło na pustą bramkę!

38:11

I kolejny strzał podobny do poprzedniego, z tym że teraz piłka poleciała bliżej słupka.

37:52

Gospodarze nie trafili z własnej połowy na pustą bramkę Gatty!

37:00

Ponownie bez bramkarza grają goście.

36:26

Znów było blisko bramki dla Red Dragons, jednak tym razem zabrakło centymetrów, aby jeden z pniewian przeciął wślizgiem dośrodkowanie kolegi.

35:59

Ależ znakomita okazja gospodarzy! Przyjezdni jednak jakimś cudem zdołali uniknąć straty kolejnego gola.

35:32

Żółtą kartkę otrzymuje Dariusz Słowiński (Gatta Active Zduńska Wola).

35:28

Piąty faul Gatty!

35:11

W ostatnich minutach mamy sporo tego, czego zabrakło w pierwszej połowie – bramek. Końcówka tego starcia zapowiada się niezwykle emocjonująco.

35:04

Czas dla jednego z trenerów.
Faule: 3 – 4.

35:04

Gol dla Gatty Active!
Ponownie przyjezdni zdobyli się na bramkę kontaktową, której strzelcem został DANIEL KRAWCZYK.

34:40

Kolejny strzał na "pustaka", lecz tym razem Marcin Stanisławski zdołał dogonić piłkę i uchronił swój zespół przed stratą kolejnego gola.

33:20

Tym razem brak bramkarza zgubił przyjezdnych. Strzelcem ADRIAN SKRZYPEK, który posłał piłkę przez całe boisko na pustą bramkę.

32:20

Strzelcem bramki MARIUSZ MILEWSKI, który pojawił się na boisku w zastępstwie golkipera. Oddał on wydawało się lekki i niepozorny strzał z prawego skrzydła. Piłka obiła się jeszcze o nogi jednego z pniewian i niespodziewanie wpadła do siatki.

32:02

Z lotnym bramkarzem gra Gatta.

31:30

30:57

Nieporozumienie w zespole ze Zduńskiej Woli spodowało łatwą stratę piłki.

29:47

Wicelider na kolanach! Pniewianie znaleźli sposób na bramkarza Gatty i już po raz drugi umieszczają piłkę w siatce! Tym razem strzelcem bramki był OSKAR STANKOWIAK, któremu dane było wykonać mocną i celną dobitkę z prawego skrzydła!

28:45

Faule: 3 – 3.

28:38

Jakub Budych znakomicie broni mocny strzał rywala!

27:42

Strzelcem bramki PATRYK HOŁY, który strzałem z lewej flanki wykończył wzorowy atak swojej ekipy!

26:16

Arkadiusz Szypczyński wywalczył dla swojej drużyny rzut rożny.

25:59

Igor Sobalczyk obija nogi pniewian.

25:02

Dariusz Słowiński broni w sytuacji sam na sam z Piotrem Błaszykiem!

23:55

Roman Wakuła z rzutu wolnego trafia w jednoosobowy murek Gatty!

23:53

Faule: 1 – 3.

23:30

Ależ ostrzelana teraz bramka Red Dragons! Przyjezdni dwukrotnie trafili w słupki, pomiędzy którymi stoi Jakub Budych!

23:11

Dwóch zawodników przeciwnych drużyn upadło tuż obok pola karnego Gatty i miejscowi będą mieć okazję do gola z rzutu wolnego.

22:50

Goście budowali niezłą akcję, ale miejscowi skutecznie ją przerwali.

21:29

Faule: 1 – 1.

21:13

Premierowy faul w drugiej połowie. Rzut wolny będą wykonywać gospodarze.

20:26

Gospodarze wznowią z autu na połowie przeciwników.

20:08

Dobra interwencja Słowińskiego.

20:02

Rozpoczęli przyjezdni.

20:01

Za moment zaczynamy drugą połowę!

Za nami wyrównana i dość agresywna pierwsza połowa. Obie drużyny szybko nabiły sporą ilość przewinień, przez co Gatta miała dwa rzuty karne – zwykły i przedłużony. Po żadnym z nich piłka nie znalazła drogi do bramki, zatem na tablicy wyników w dalszym ciągu widnieje bezbramkowy remis. Czekamy na drugą część spotkania!

20:00

19:33

Zamotał się w biegu jeden z gości i wyszedł z piłką na aut.

18:29

Kompletnie nieudany korner w wykonaniu Red Dragons.

18:00

Od autu Gatta.

17:17

Ależ kiks Budycha, który za lekko podał do kolegi. Taki prezent od razu przechwicili goście, lecz nie zdołali wykorzystać okazji.

16:33

Miejscowi mieli okazję do kontrataku, ale futsaliści Gatty zdążyli wrócić do defensywy.

16:04

Ucierpiał teraz bramkarz Gatty, ale wyglądało to jakby próbował wymusić przedłużony rzut karny.

15:45

Niecelna próba miejscowych z dystansu.

15:22

Ależ błąd jednego z gospodarzy, który przepuścił podanie od kolegi i dał gościom okazję do rzutu rożnego.

14:49

Nieudane rozegranie z kornera Red Dragons.

13:58

Budych po raz kolejny popisuje się świetnym wyczuciem, zatrzymując atak Gatty!

13:02

Jakub Budych broni strzał z przedłużonego rzutu karnego!

12:54

Faulowany Marcin Stanisławski! Przedłużony rzut karny dla Gatty!

12:22

Niecelny strzał Marciniaka z dystansu.

11:32

Patryk Hoły przejął podanie gości na połowie Red Dragons i rozpoczął kontrę. Zawodnik z Pniew szybko ją jednak zakończył niecelnym podaniem.

10:42

Faulowany teraz był Piotr Błaszyk i goście również zaraz dobiją do limitu przewinień.

10:27

Piąte przewinienie po stronie gospodarzy!

10:21

Goście również zbierają przewinienia. Teraz już trzeci dziś ich faul.

10:13

Bramkarz gości pewnie broni bezpośredni strzał z rzutu wolnego!

10:12

Mamy time-out.
Faule: 4:2.

10:12

Faulowany bodajże Adrian Skrzypek.

09:37

Pudło! Gatta nie wykorzystuje rzutu karnego!

09:32

Rzut karny dla Gatty! Gospodarze przewinili we własnym polu karnym!

08:54

Minimalnie za szybkie podanie gości tuż przed wykończniem niezłego ataku i piłka znalazła się za linią końcową.

08:24

Pierwszy faul po stronie Gatty.

08:01

Dośrodkowanie Michała Marciniaka w pole karne nie znalazło adresata.

07:18

Faule: 3 – 0.

06:50

Niecelny strzał jednego z gości.

05:58

Z niezłą kontrą wyszli miejscowi, ale skutecznie zablokowali ją rywale.

05:20

Pniewianie po raz kolejny skutecznie przerywają rozegranie ze stałego fragmentu gry.

05:13

Faul miejscowych na własnej połowie.

05:10

Gospodarze skutecznie bronią się przed kornerem gości.

04:00

Świetna interwencja golkipera Red Dragons po strzale gości z prawej flanki.

03:14

Ładny atak przeprowadzili miejscowi, ale wykończenie było zbyt słabe by zagrozić bramce Gatty.

01:47

Nieporozumienie w ofensywie pniewian i od autu wznowią zawodnicy Gatty.

01:19

Goście mają aut na połowie rywala.

01:08

Faulował Piotr Błaszyk.

00:50

Przyjezdni zablokowali wznowienie z autu gospodarzy.

00:24

Daleki wyrzut bramkarza Red Dragons, ale odbiorca tego podania nie opanował piłki.

00:02

Rozpoczęli gospodarze.

00:01

Składy drużyn:

Red Dragons Pniewy: Budych, Roj – Piasek, Kostecki, Fajtag, Skrzypek, Solecki, Hoły, Stankowiak, Miałkas, Kijak, Błaszyk, Wachuła.

Gatta Active Zduńska Wola: Słowiński, Miłosiński – Stanisławski, Olczak, Milewski, Krawczyk, Sobalczyk, Marciniak, Och, Szymczak, Pautiak, Szypczyński.

Sędziowie: Damian Jaruchiewicz, Grzegorz Wiercioch – Mateusz Tarnowy.
Pniewianie nigdy dotąd nie zwyciężyli z ekipą ze Zduńskiej Woli. W sobotni wieczór przekonamy się zatem, czy będzie ich stać na przełamanie, czy też Gatta podtrzyma passę zwycięstw nad Red Dragons. Na relację z tego pojedynku zapraszamy już od godziny 18:00! Bądźcie z nami!
W pierwszym meczu w Zduńskiej Woli wyraźnie górą byli ówcześni gospodarze. Gatta zwyciężyła wówczas 6:1, nie pozostawiając rywalowi większych złudzeń.
Drużyna z Pniew obecnie plasuje się na 6. lokacie z dorobkiem 25 punktów. Znacznie lepiej z kolei radzą sobie w tym sezonie futsaliści ze Zduńskiej Woli, którzy są aktualnie wiceliderami tabeli. Do liderującego Rekordu Bielsko-Biała tracą oni jednak aż 13 "oczek".
Nadszedł czas na 19. kolejkę Futsal Ekstraklasy! W jednym z sobotnich spotkań Red Dragons Pniewy podejmie Gattę Active Zduńska Wola.

5:2

finał (0:0)

Gole: 28. Hoły, 30. Stankowiak, 34. Skrzypek, 40. Wachuła, 40. Frajtag – 33. Milewski, 36. Krawczyk

Kartki:   36. Słowiński (ZDW)

Sędziowie: Damian Jaruchiewicz, Grzegorz Wiercioch – Mateusz Tarnowy