Wisła Puławy – MKS Kluczbork

1:2

finał (0:1)

24.03.2018, 16:00 • Stadion MOSiR, Puławy • 23. kolejka • Bartosz Biernacki

Z Puław 3 punkty wywozi MKS Kluczbork. Goście wykorzystali swoje sytuacji w polu karnym Wisły i od pierwszej połowy nie stracili prowadzenia. Dziękuje za uwagę! Zapraszamy na kolejne relacje! (17:54:29)

90+4

90+3

Majchrowski leży na murawie. Dziś on jest bohaterem MKSu. Ostatnia minuta tego meczu!

90+2

Jeszcze atakują gospodarze.

90

Sędzia dolicza 4 minuty.

89

Obronione uderzenie Poznańskiego!!! Niesamowita teraz sytuacja w Puławach! Światne zachowaniew bramce Majchrowskiego!

88

Rzut karny dla Wisły!!!!

86

Wisła w ataku! Cenne są te ostatnie minuty dla gospodarzy.

84

Żelisko uderzał wprost w ręce Majchrowskiego!

76

Kartka dla Majchrowskiego za grę na czas.

75

Dogranie Hirsza do Pożaka. Ten z ok. 10 metrów uderza ale, nad bramką! Mogło być 2:2...

73

Gol dla Wisły Puławy!
ALEN PLOJ zdobywa wyrównującą bramkę dla gospodarzy! Piękny, techniczny strzał w długi róg. Brawo Wisła!

72

Faulowany Patejuk! Szansa dla Wisły!

70

KIbice Wisły wierzą jeszcze w 3 punkty. Zostałe niespełna 20 minut do końca!

68

Kolejny atak gości! Górkiewicz mocno uderza. Broni Madejski!

66

Gol dla MKS-u Kluczbork!
Niesamowity strzał zawodnika MKSu! Niedawno wszedł na plac gry, a już doprowadził do dwubramkowego prowadzenia gości. W sytuacji sam na sam KONRAD ZARADNY zdobywa bardzo ważnego gola dla gości! Wisła w rozpaczy!

63

Kolejna zmiana. Bodziony zmieniony zostaje przez Glanowskiego.

61

Pierwsza zmiana w MKSe. Zaradny za Zielońskiego.

60

Dawid Pożak grać będzie dalej za Zmorzyńskiego.

60

Zieliński leży. Chyba to skurcz. Czyzby goście grali na czas?

58

Madejski zdecydowanie szybszy od Antkowiaka. Nitkiewicz powrócił na plac gry.

56

Kartką ukarany Maksymiuk. Leży jeden z zawodników MKSu.

54

Zmorzyński podaje do Hirsza, ale ten bardzo niecelnie trafia w piłkę.

52

Na dobrej pozycji byl teraz Jonkisz, ale za mocno wypuścił piłkę i od bramki zacznie Madejski.

51

Deja ukarany żółtym kartonikiem za faul na Patejuku.

49

Rzut rożny dla MKSu. Klepczyński obok bramki!

48

Nic z tego nie wyszło. Świetnie w obronie MKS.

47

Podwójny rożny dla Wisły.

46

Kobiałka schodzi. W jego miejsce grać będzie Hirsz.

46

Patejuk zmienia Meskhia.
Rozpoczyna MKS.

46

Po pierwszej połowie w Puławach wygrywa jedną bramką MKS Kluczbork. Wisłą nie wykorzystała dogodnych sytuacji na zdobycie bramki. Mamy nadzieję, że druga połowa będzie obfitowała w większą ilość ciekawych akcji. Wracamy za kilka minut!

45+1

45+1

Piłka w siatce MKSu! Niestety sędzia jej nie uznaje. Zawodnik Wisły na spalonym.

45+1

Sędzia doliczył 1 minutę.

44

Faulowany był Adrain Popiołek. Sędzia jednak pozwala grać dalej. Kibioce ewidentnie nie zgadzają się z decyzją arbitra.

42

Górkiewicz mocno uderza głową, ale pewnie łapie piłkę Madejski.

39

Obrona Kluczborka mocno na aut, Nie dają podejść bliżej defensywie rywala.

36

MKS przeniósł wszytskie siły na obronę.

35

Na trybunach wzmaga się doping kibiców Wisły Puławy. Kibice gospodarzy domagają się gola jeszcze przed przerwą.

33

Za mocna piłka do Sedlewskiego. Od bramki goście.

31

Strata MKSu. Sędzia dopatrzył się jeszcze faulu na Zmorzyńskim.

29

Lewą stroną dobrze pzrebił się NItkiewicz. Żemło wybija na róg.

27

Bardzo dobre rozegranie gości. Sedlewski wybija na aut.

25

Rzut wolny dla MKSu.
Sedlewski centruje ale, Ploj dotknął piłki ręką.

23

Zmorzyński zatrzymany przez obrońców z Kluczborka. Od bramki Majchrowski.

21

Sedlewski podaje do Ploja.Ten niestety uderza obok bramki Majchrowskiego!

19

Majchrowski szybszy od Popiołka. Gramy dalej! Zdecydowanie tempo gry wzrosło po bramce MKSu.

17

Deja przed szansą na kolejną bramkę! Sam na sam z Madejskim. Uderza obok bramki gospodarzy!

15

Gierak fauluje. Wisła przy piłce.

14

Fatalny błąd gospodarzy. Po dośrodkowaniu w pole karne PAWEŁ BARANIAK oddaje celny strzał na bramkę Wisły! 0:1 dla MKSu.

12

Rzut rożny wywalczył Jonkisz.

10

Świetna sytuacja Wisły! Sedlewski wycofuje piłkę do Meskhia, aten uderza bardzo mocn. Piłka minimalnie nad poprzeczką!

8

Bardzo dużo podań w środku pola. Jak na razie nie za wiele dzieje się w tym meczu...

6

Wisła ma rzut wolny. Nieprzepisowo zatrzymany Sedlewski. Centraw pole karne, ale bez problemów łapie tą piłkę Majchrowski.

4

Sedlewski wybija piłkę na aut.

3

Obie drużyny spokojnie rozgrywają piłkę. Nieznaczna przewaga w utrzymaniu się przy piłce po stronie MKSu.

1

Rozpoczeli gospodarze.

1

Wisła w czerwonych strojach, goście na biało.
Zwodnicy już w szatni. Za kilka minut początek spotkania.
Trwa prezentacja składów Wisły Puławy oraz MKS Kluczbork.

Wisła Puławy:
Madejski, Żemło, Poznański, Pielach, Sedlewski,Maksymiuk, Kobiałka,Sedlewski, Zmorzyński, Meskhia, Ploj

Rezerwowi: Zolech, Szymankiewicz, Patejuk, Pożak, Hirsz, Litwniuk, Żelisko

MKS Kluczbork:
Majchrowski, Gierak, Jonkisz, Zieliński, Antkowiak, Baraniak, Bodziony, Nitkiewicz, Klepczyński, Deja, Górkiewicz

Rezerwowi: Grejber, Glanowski, Niemczyk, Brodziński, Kojder, Nakrosius, Zaradny

Sędziowie: Albert Różycki (Łódź).
Zaraz poznamy składu obu drużyn.
Trwa rozgrzewka.
Witam ze stadionu MOSiR w Puławach!
Początek spotkania w Puławach o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy na naszą relację!
Jesienią w Kluczborku padł wynik 1:1. Jak będzie tym razem? Czy Wisła wygra po raz szósty przed własną publicznością? A może to MKS sięgnie po drugi wyjazdowy triumf?
MKS sklasyfikowany jest dopiero na szesnastym miejscu, dlatego w rundzie rewanżowej musi szukać punktów w meczach ze wszystkimi rywalami.
Oba zespoły wiosną będą chciały jak najszybciej zapewnić sobie utrzymanie w II lidze. Bliżej celu są puławianie, którzy mają sześć punktów przewagi nad strefą spadkową.
II liga wraca do Puław! Tamtejsza Wisła na inaugurację rundy rewanżowej podejmie MKS Kluczbork.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.