Reprezentacja Polski

Polska U-20 – Anglia U-20

0:1

finał (0:0)

22.03.2018, 18:00 • Stadion Miejski, Bielsko-Biała • Mecz towarzyski • Jarosław Kowalski (@JarKowalski13)

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu lajfy com! (19:59:57)
Garść statystyk:
Strzały na bramkę: 3:2
Strzały niecelne: 3:0
Rzuty rożne: 7:3
Faule: 9:8

Niestety Polacy ulegają u siebie mocnej Anglii, choć wydaje się, że sprawiedliwszym rozwiązaniem byłby remis. Szkoda zwłaszcza, że biało-czerwoni stracili gola akurat wtedy gry grali w przewadze.

90+5

90+3

Polacy do końca walczą o zdobycie gola. Mieli korner, ale Anglicy nie dali się zaskoczyć.

90+1

Żółta kartka dla jednego z Polaków.

90

Skończyła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Sędzia doliczył pięć minut.

89

Gol dla Anglii!

Anglicy w ostatnim czasie oddalili grę od swojej bramki i też oddali drugi celny strzał, którego nie obronił Drągowski. Autorem tego trafienia jest KEINAN DAVIS.

87

Zmiana w drużynie Polska U-20: z boiska schodzi Listkowski, na boisku pojawia się Mystkowski.

84

Polacy od kilku minut cały czas są w ofensywie. Brakuje jednak cały czas strzałów.

83

Rzut rożny. dla Polski. Wybronili się przyjezdni, ale nadal piłka jest po naszej stronie.

81

Jeszcze jedna żółta kartka u gości.

79

Zmiana w drużynie Anglia U-20: z boiska schodzi Barnes, na boisku pojawia się Brittain.

78

Czerwona kartka dla Wan-Bissaki. Polska w końcówce będzie grać z przewagą zawodnika.

76

Anglia utrzymuje w posiadaniu futbolówki w środkowej strefie boiska. W ostatnim czasie niewiele się dzieje.

72

Zmiana w drużynie Anglia U-20: z boiska schodzi Field, na boisku pojawia się Edun.
Zmiana w drużynie Anglia U-20: z boiska schodzi Sims, na boisku pojawia się Buckley-Ricketts.

70

Dwie zmiany w polskiej drużynie. Klimala i Skrzecz weszli za Kozaka i Siemaszkę.

0:1

finał (0:0)

Gole: 89. Davis

Kartki:   90+1. ? (P20) – 23. Jonhson (A20), 29. Edwards (A20), 53. Wan-Bissaka (A20), 66. Kelly. (A20), 81. ? (A20)   78. Wan-Bissaka (A20)

Strzały celne: 3:2. Strzały niecelne: 3:0. Rzuty rożne: 7:3. Spalone: 0:0. Foule: 9:8.

Polska U-20: Drągowski – Hołownia, Dzięcioł, Milewski, Siemaszko (70. Skrzecz), Ryczkowski, Spychała, Listkowski (87. Mystkowski), Jończy, Kozak (70. Kozak), Łabojko

Zmiany: Wilk, Zając, Żyro, Pałaszewski, Klimala, Skrzecz, Mystkowski, Gojko, Szymusik

Anglia U-20: Trott – Wan-Bissaka, Kelly, Dasilva, Johnson, Suliman, Sims (72. Buckley-Ricketts), Field (72. Edun), Hepburn-Murphy (62. Davis), Edwards (62. Willock), Barnes (79. Brittain)

Zmiany: Pears, Brittain, Konsa, Edun, Buckley-Ricketts, Willock, Davis

Sędziowie: Maurizio Mariani (Włochy)

Widownia: 13745