Orlen Superliga mężczyzn

Arka Gdynia – Piotrkowianin Piotrków Tr.

26:28

finał (16:13)

22.03.2018, 18:00 • Gdynia Arena • 28. kolejka • Kamil Kazmierczak (@kkazmierczak15)

To już wszystko z tego spotkania. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na pozostałe relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu. (19:26:12)
Warto zaznaczyć, że gra Spójni w ostatnich meczach wygląda co raz lepiej. Gdynianie ostatnio urwali punkt w Mielcu, a wcześniej do ostatnich sekund walczyli jak równy z równym Orlen Wisłą Płock.
Koniec spotkania w Gdyni. Spójnia mimo sporego prowadzenia w pierwszej połowie ostatecznie przegrywa. Goście stopniowo na przestrzeni całej drugiej odsłony niwelowali straty, by ostatecznie w kluczowym momencie wyjść na prowadzenie i nie oddać go do końcowej syreny.

Koniec meczu. (26:28)

60

Jeszcze Kyrylenko dostał karę dwóch minut. (26:28)

60

Timeout dla gości. (26:28)

60

Jeszcze na otarcie łez trafia Ćwikliński. (26:28)

60

Jeszcze karę dwóch minut dostaje Iskra. (25:28)

60

Niespełna minuta do końca, goście mogą się już cieszyć ze zdobycia trzech punktów. (25:28)

59

Teraz z trafieniem Brukwicki! (25:28)

58

Woynowski szybko odpowiada! (24:28)

58

Brukwicki do Kamila Pedryca i ten trafia! (24:27)

57

Surosz z karą dwóch minut. (23:27)

57

Szybka kontra i kończy ją Góralski! (23:27)

57

Woynowski rzuca dwukrotnie. Najpierw broni Głębocki, ale chwilę później jest już bezradny! (23:26)

56

Rzuca Jamioł! 4 minuty do końca! (23:25)

56

Spójnia drugi raz z rzędu traci piłkę i goście ponownie próbowali wyprowadzić kontrę. Zabrakło jednak precyzji przy podaniu i piłka na aucie. (22:25)

55

Długa piłka zagrana do Góralskiego, ten rzuca w sytuacji sam na sam, ale broni Głębocki! (22:25)

26:28

Arka Gdynia: Zimakowski, Głębocki – Męczykowski, Lisiewicz, Ćwikliński, Kyrylenko, Pedryc, Czaja, Luberecki, Jamioł, Krawczenko, Brukwicki, Rychlewski, Wolski, Pedryc, Marszałek.

Piotrkowianin Piotrków Tr.: Procho, Schodowski – Urbański, Woynowski, Iskra, Kaźmierczak, Swat, Góralski, Szczepaniak, Surosz, Andreou, Pożarek, Achruk, Pacześny, Rutkowski.

Sędziowie: Andzej Rajkiewicz (Szczecin), Jakub Tarczykowski (Szczecin).
Delegat: Mirosław Baum (Warszawa).