Heiro Rzeszów – PA ss Nova Gliwice

7:2

finał (4:1)

17.02.2018, 18:00 • Hala przy ul. Miłocińskiej, Rzeszów • 15. kolejka • Jarek

Zakończyło się właśnie dosyć jednostronne spotkanie w Rzeszowie. Heiro udowodniło, że jest ostatnio w wysokiej formie i rozbiło drużynę z Gliwic aż 7:2. Dziękuję za uwagę! (19:29:19)

40:00

39:43

Gol dla Heiro!

SEBASTIAN BROCKI po raz kolejny wpisuje się na listę strzelców! Zawodnik Heiro z zimną krwią wykorzystał znakomitą sytuację.

39:00

Ostatnia minuta tego spotkania. Już nic złego nie może stać się rzeszowianom, trzy punkty zostaną na Hali przy ulicy Miłocińskiej!

37:52

Sebastian Brocki z własnej połowy uderza na pustą bramkę rywali, ale minimalnie się myli!

37:11

O czas poprosił opiekun drużyny z Rzeszowa.

36:21

BARTŁOMIEJ PRZYBYŁO dopadł do futbolówki odbitej przez Meggera i klatką piersiową wepchnął ją pomiędzy słupki!

36:05

Faule: 3-1.

35:25

Sporą liczbą strzałów z dystansu próbują zaskoczyć Piszczka gliwiczanie.

34:35

Strzał głową Brockiego, ale znakomitym refleksem popisuje się Megger!

33:40

W dalszym ciągu z lotnym golkiperem grają gliwiczanie. Czy wykorzystają to przyjezdni? A może to Heiro popisze się zabójczą kontrą?

32:37

Gol dla GSF-u!

AMADEUSZ PASIERB, grający jako lotny golkiper, płaskim uderzeniem z dystansu pokonuje golkipera Heiro!

32:07

Kontra gliwiczan, ale po raz kolejny ratuje skórę swoim kolegom Piszczek!

31:35

Uderzał Lutecki, ale po raz kolejny zabrakło celności.

30:07

Dobijają rywali gospodarze! SEBASTIAN FEDAN sprytnym strzałem z prawego skrzydła zaskakuje golkipera rywali!

29:48

Z dystansu uderzał Czech, ale bardzo dobrą interwencją popisuje się Piszczek. Tylko korner dla GSF-u.

29:31

Płaskie uderzenie Krawczyka z prawego skrzydła, ale piłka w dość sporej odległości mija słupek bramki gliwiczan.

29:12

Codello nieudanie odgrywał do Krawczyka po kontrze Heiro i futbolówka opuściła boisko.

28:30

Już teraz na grę z lotnym golkiperem decydują się przyjezdni.

27:30

Faule: 2-0.

26:02

Ależ było groźnie pod bramką gospodarzy! Szybka akcja GSF-u, ale znakomitą interwencją na linii bramkowej popisał się Piszczek!

25:40

Rzut rożny dla drużyny z Gliwic.

24:29

Ładny lob autorstwa Depty, ale piłka ląduje na "dachu" bramki gliwickiej drużyny.

24:05

Ofensywnie nastawieni na druga połowę wyszli goście, ale jak na razie niewiele z tego wynika. Mądrze bronią się rzeszowianie.

22:20

Z dystanse uderzał Lutecki, ale pewnie wybronił jego strzał dobrze ustawiony Piszczek.

21:10

Z ostrego kąta dogrywał piłkę jeden z zawodników gości, ale został zablokowany. Utrzymują się jednak w dalszym ciągu przy piłce przyjezdni.

20:01

Do przerwy wysokie prowadzenie gospodarzy. Heiro jak na razie wygrywa 4:1 i gra z pewnością lepiej od gości z Gliwic. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

20:00

19:43

Rzut rożny dla GSF-u w samej końcówce pierwszej części gry.

18:39

Bramkę do szatni zdobywają rzeszowianie! Na listę strzelców wpisuje się JAROSŁAW ADAMSKI.

18:23

W znakomitej sytuacji znalazł się Bugajak, ale jego strzał zablokował jeden z ofiarnie interweniujących zawodników Heiro!

17:22

Przerwa na życzenie gospodarzy.

17:11

Piszczek popisuje się znakomitym wyjściem z bramki!

16:20

Niemrawo atakują przyjezdni. Przed momentem uderzenie w boczną siatkę jednego z gliwiczan.

15:56

O czas poprosił opiekun GSF-u.

15:20

Faule: 1-3.

14:26

Z dystansu uderzał Pasierb, ale zabrakło precyzji.

13:34

SEBASTIAN BROCKI bezbłędnie wykorzystuje rzut karny!

13:33

Faul Latachy w polu karnym! Znakomita okazja dla gospodarzy i żółta kartka dla golkipera gości!

12:40

AMADEUSZ PASIERB popisuje się pięknym uderzeniem z woleja!

09:15

Podwyższają prowadzenie miejscowi! SEBASTIAN FEDAN pewnie umieścił piłkę w siatce strzałem z kilku metrów!

07:45

Depta stracił piłkę na połowie rywali, a następnie ratował się faulem. Arbiter nie zdecydował się na kartkę, ale jest pierwsze przewinienie na koncie gospodarzy.

06:01

Nieudane uderzenie Czecha i ze spokojem wyłapuje piłkę golkiper rzeszowskiej drużyny.

05:36

Przyjezdni wznawiają grę od autu na własnej połowie boiska.

04:15

Dwukrotnie na bramkę rywali uderzał Brocki, ale skutecznie był blokowany.

03:30

Próbują w jakiś sposób zagrozić bramce rywali gliwiczanie, ale mają kłopot z przedostaniem się pod bramkę Heiro.

02:34

Na własnej połowie wymieniają się podaniami miejscowi.

01:05

Błyskawicznie obejmują prowadzenie miejscowi! ANDRII LUTSIV popisał się skutecznym uderzeniem z dystansu!

Sędzia czasowy: Michał Potępa.
Pierwszy gwizdek został zaplanowany na godzinę 18:00. Składy obydwu drużyn zaprezentujemy kilkanaście minut wcześniej. Bądźcie z nami!
Pierwszy mecz tych ekip odbył się 14 października. Na hali w Gliwicach lepsi okazali się gospodarze. GSF zwyciężył te spotkanie 6:4.
Przyjezdni znajdują się na drugim biegunie ligowej tabeli. GSF uzbierał 24 oczka i jest na piątej lokacie. Ekipa z Górnego Śląska ostatnio miało nieco wolnego, ponieważ zarówno pucharowy mecz z Rekordem, jak i ligowy z GKS-em Tychy przełożone zostały na później.
Gospodarze zajmują obecnie dziewiąte miejsce w tabeli. Rzeszowianie mają na swoim koncie trzynaście punktów i nieco odskoczyli od strefy spadkowej. To za sprawą pokonania 4:0 w ostatniej kolejce Remedium Pyskowice.
Serdecznie zapraszam Państwa na relację z meczu 15. kolejki 1 ligi futsalu. W meczu grupy południowej Heiro Rzeszów zmierzy się z GSF-em Gliwice. Liczymy na ciekawe widowisko!

7:2

finał (4:1)

Gole: 2. Lutsiv, 10. Fedan, 14. Brocki (kar.), 19. Adamski, 31. Fedan, 37. Przybyło, 40. Brocki – 13. Pasierb, 33. Pasierb

Kartki:   14. Latacha (GSF)

Piszczek (Szalacha) – Marszał-Warzybok, Lutsiv, Brocki, Gąsior, Depta, Codello, Przybyło (C), Fedan, Krawczyk, Wdowik, Adamski