2:3

finał (26:24, 22:25, 22:25, 25:21, 13:15)

17.12.2017, 14:45 • Hala Orbita, Wrocław • 10. kolejka • Hidas

0:0

Największą niespodziankę sprawił nam czwarty set, w którym to Chemik prowadził 15:5 i wydawało się, że pewnie zmierza po zwycięstwo w tym meczu. Lecz wszystko się zmieniło, w kilka chwil byliśmy świadkami świetnego comebacku w wykonaniu zawodniczek Impelu. Po asie serwisowym Julii Szczurowskiej gospodynie wyszły na prowadzenie 21:20 a set zakończył się wynikiem 25:21.
W piątej partii spotkania, przewagę zdawały się posiadać policzanki lecz Impel zaczął odrabiać straty i niewiele brakowało, żeby doprowadził do gry na przewagi. (18:06:03)

0:0

Wielkie widowisko w Orbicie! Dzisiejszego wieczoru, na Hali Orbita we Wrocławiu, Impel Wrocław podejmował Chemik Police w ramach 10. kolejki spotkań Ligi Siatkówki Kobiet. Spotkanie to zakończyło się zwycięstwem gości 2:3 (26:24, 22:25, 22:25, 25:21, 13:15). Cały mecz można nazwać jednym wielkim zwrotem akcji w którym o włos byliśmy świadkami sensacji.

0:0

MVP spotkania została Natalia Mędrzyk! Gratulujemy!
A Państwa zapraszamy za kilka chwil na krótkie podsumowanie dzisiejszego meczu i do śledzenia innych spotkań na Lajfach!

13:15

13:15

Mimo nerwowej końcówki, zawodniczkom Chemika Police udaje się zdobyć ostatni punkt w tym meczu! Cóż to było za spotkanie!

12:13

Punkt kontaktowy wrocławianek! Impel wraca do gry!

9:12

Chemik Police powiększa prowadzenie! Czy wrocławiankom starczy sił aby dogonić rywalki?